Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Naa és ezeket a dolgokat h...

Naa és ezeket a dolgokat h kezeljem?

Figyelt kérdés

Na, szóval járunk judora és a tanárt úgy hívják h Sziszi. Ma mikor voltak ilyen gurulások véletlenül nem mentem ki s szőnyeg végéig es az egyik társam nekem jött egy picit. A tanár odahívott s mondta :

- Heni, mondtam neked h mindig menj ki a szélére!! (de ezt már PICIT mérgesebben)

Én bólintottam és csináltam egy „lájk" jelet h oké.

Ő erre visszahívott és mondta de ezt már tényleg mérgesen:

-többet ne csinálj ilyet mert mi nem vagyunk ilyen kapcsolatban h mutass nekem azt szia!!

Próbálj több tiszteletet mutatni!

-rendben.

-NEM rendben hanem igen.

Naa erre mar nagyon mérges voltam s elmentem. Visszamentünk a suliba és az utcán megkérdeztem egy másik tanárt (aki elkísért minket a judora) h mi baja volt a „rendben" szóval.

-háát nem tudom Heni de azt amit a tanár mond azt muszáj megcsinálni.

Na mondom hogy..........! Ja és azt elfelejtettem h mikor beszéltem a Sziszivel azt is mondta h :-

Ide figyelj mert szemkontaktust akarok veled tartani!

De hát EMBER csak hátra néztem h ne jöjjenek nekem. Hát már azt sem szabad???

Na ezt h kezeljem?!? Utálom azt a tanárt és ez már nem az első alkalom!!!



2015. márc. 2. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet mert mindegyik suliba járnak judora! :( ezt kötelező....... De amúgy tényleg az mert sokan azért lépnek ki onnan (akik még sulin kívül is járnak oda) mert a lányokat fogdossa! Szörnyű h ilyen emberek is vannak!

:(

2015. márc. 2. 18:09
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

A rendben egy lekezelő válasz. Sokáig én is használtam, mint sok fiatal, amíg nem tudtam.

Mást nem tehetsz, fogadd el, ne sértődj meg.


18/F

2015. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Harcmüvészetekkel foglalkozás elvárt kötöttségeket, formákat, viselkedéseket is tartalmaz. Ha ezt nem tudod elfogadni jobb ha virágkötészetet tanulsz másik iskolában.
2015. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1szerintem nem és direkt is fogom használni hadd pukkadjon meg ha neki valami nem tetszik. Na és a kedven bölcs mondásom: amíg valaki utál vagy irigyel valamit nagyon jól csinálsz.
2015. márc. 2. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg azt hiszed, hogy irigyel vagy utál? :D


Mégis ide jösz felháborodni.

2015. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy mindjárt kiírtam ezt magamból, de azóta gondolkoztam és rájöttem, hogy felesleges dolgokon töröm az agyam és mondjuk..... Ööö.... Mi is a megfelelő szó ide?? Ááá megvan! Már LESZ.AROM
2015. márc. 2. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kamaszságról szobrot kéne állítani, akkor téged lehetne mwgformázni. :)
2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szólj, hogy mikor kell nevetni.
2015. márc. 3. 07:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lekezelő a rendben? Erről még sosem hallottam.
2015. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Erről még én se.

Mondjuk valaki meg a magázást tartja bunkóságnak, mert őt önözni kell. Én személy szerint a "teccikelést" is gyűlölöm, meg még sok hülye udvariassági formát. Az angolok csinálják jól.

2015. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!