Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem? 15 hónapos...

Dobainé Nagy Anita kérdése:

Hogyan kezeljem? 15 hónapos kisfiam már jó ideje ha ételt teszek elé az etetőszékbe eldobálja! A másik, olyan anyás, olyan hogy már alig létezem miatta. Szörnyű! Mit tegyek? Van egy nagyobb fiam is és ő is megsinyli ezeket a dolgokat.

Figyelt kérdés

alig tudok vele a kicsi miatt foglalkozni, pedig a sok teeendőm mellett tényleg nem kényeztettem ennyire el, próbáltam, próbálom nevelgetni, de sokszor kudarcot vallok vele, a nagyobbat sajnálom sokszor hogy nincs időm rá, mert ha tudnék is vele a kicsi sikít annyira féltékeny!!!mit tegyek? ti mit tennétek ebben az esetben????

az evéssel kapcsolatban az a dühitő hogy már egyedül kellene próbálkoznia ehelyett dobálózik, dühít!



2013. máj. 23. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

A szeparációs szorongás ilyen, túl kell élni. Én vettem egy ssc-t, ha nagyon matricát akar játszani, akkor felkötöm a hátamra :)


A kajaeldobálásra sajna nincs tippem, nálunk is előfordul néha :S

Éhes, mikor elé teszed az ételt?

2013. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!