Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire utál engem? Tudok tenni ellene? Egyáltalán kellene?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamomon, akit ugyebár idén szeptemberben "ismertem" meg, előtte sose találkoztunk. Az egész dolog úgy kezdődött, hogy megtetszett nekem az egyik fiú osztálytársam, dumáltunk sokat stb. És a lány, akivel kezdtem, ennek a fiúnak nagyon-nagyon jó barátja volt és most is az igazából. És nem értettem, hogy a srác miért kezd el fokozatosan bunkózni velem, távolodni tőlem meg hasonlók. És van egy kapocs köztem és a csaj között, egy közös barát, aki figyelmeztetett, hogy a lány eszméletlenül utál engem és próbál sok midnenkit ellenem hangolni, de elsősorban a srácot. És az igazság az, hogy nagyon nem akartam tenni semmit, mert szerintem a legegyszerűbb az ilyenekkel egyáltalán nem foglalkozni. De mivel már lassan 7 hónapja tart ez a helyzet, elgondolkodtam, és azért írtam ki a kérdést, hogy meghallgassam (illetőlegesen olvassam) elfogulatlan kívülállók véleményét. Előre is köszönöm! 15/l
2015. márc. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
a csajnak tetszik a scrác és nem akarja hogy Te járjál vele.
2015. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dumálj el vele erről, hogy ezt nem csinálhatja,norm.emberek nem csinálnak ilyeneket és állítsa le magát,mert te nem ártottál neki.
2015. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el,h rosszul esik neked, meg minden...és vegyen vissza, vagy kicsinálod.
2015. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!