Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért égetnek ilyen kínos...

Miért égetnek ilyen kínos kérdésekkel, hogyan védjem meg magam és fordítsam ellene a kérdést?

Figyelt kérdés

Szóval ilyet kérdez a tanár "dugtál már" volt barátnőd" stb. magyarán engem éget az osztály előtt mert ő neki már 15éves korában volt barátnője... és nekem még sose volt de semmit nem tud arról hogy milyen emberekkel vagyok körülvéve sorolhatnám hogy lettem visszahúzódó... és egyszerűen tanár létükre ilyen téren semmit nem tudnak


20F



2015. márc. 6. 05:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Egy tanár ilyet soha, sehol nem kérdezhet egyetlen tanulótól sem! Én azonnal panaszt tennék az igazgatónál, az atyaúristennél.
2015. márc. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
azt mondanam hogy "Igen, anyádat".
2015. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is állandóan ilyet kérdez. Sőt az egész osztálytól. Ami fura mert mind lányok vagyunk. És olyanokat mond h ő hogy csókolózott a csajával meg h nekünk van-e már pasink. Még 15-16 évesek vagyunk.

Szerintem is szólj az igazgatónak erről

2015. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így néz ki a párbeszéd:

- Szűz vagy?

- Nem, vízöntő.

2015. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ez gáz. Nálunk is volt ilyen réges-régen. Eleinte hasonló beszólásokkal kezdett a "tanár" és Playboy-t hozott be órára és az volt a tananyag!!!! Nem vicc! Aztán el is kapták az egyik diáklánnyal! Szóval tessék panaszt tenni, minimum az igazgatónál!
2015. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám neki, hogy:

Azt hittem, hogy azok az emberek, akik eljutnak arra a szintre, hogy taníthassanak, megtanulják azt, hogy ilyet nem illik és egyébként is primitív dolog kérdezni. Úgy látom, hatalmasat tévedtem.

2015. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hxxtholz válasza:
100%
Faterodnak elmesélnéd màsnaptol senkitöl nem kèrdezne ilyesmit
2015. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
8%
6, 7 BRAVÓ! Mindkettő nagyon tetszik!!! Előbb talán az intelligens alázást választanám és ha nem jön be, akkor marad az erőszak. :D
2015. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a tanárok vagy szexuálisan nincsenek kielégítve vagy szimplán csak elő próbálják adni a laza tanárt csak rosszul.
2015. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az igazgató a tenyeréből eszik mert ő hozzá képest lepkefing és felvette a nagyfejesek körébe felső vezetők stb. és hol merne ő ellen fordulni....

egyébként jó fej tanár, csak néha már túllép a hatáskőrén és már 6x-es korba van

2015. márc. 6. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!