Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha gyenge drogot használok,...

Ha gyenge drogot használok, (csak mert depressziós vagyok) a suliban észrevehetik a reakcióimból? és kirúghatnak? Egy 18 lány

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 20:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Írása fel xanaxot, az jó cucc és legális és persze senki egy szót sem szólhat érte!
2015. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
53%
Szerintem térj át a marihuánára. Jóval kevésbé káros és megnyugtat és nem cseszi szét a szervezetedet mint a xanax.
2015. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

a xanax miért cseszi szét a marihuána meg mért nem?


van tudományos alapja a mondanivalódnak? eléggé kétlem

2015. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már az ekit, füvezz akkor inkább. Nem tudom hol segít a depressziódon, leginkább partydrog és elég veszélyes. Egy életre tönkreteszed a szervezeted vele.
2015. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

Azzal ugye tisztában vagy, hogy most követed el életed egyik (bár lehet, hogy utolsó) legnagyobb hülyeségét?

A két füled között levő káoszban gyógyszerrel nem lehet rendet tenni, még akkor sem, ha "csak" depresszióról van szó. Az Extasy különösen nem jó megoldás, ugyanis - többek között - épp a depi az egyik mellékhatása/következménye. A szervezetre gyakorolt hatása kiszámíthatatlan, akár elmezavart is okozhat.

Azokra az okosakra se hallgass, akik valamilyen "orvos által felírt" szert ajánlanak: Ezekkel max. annyit érsz el, hogy lesz papírod, amire hivatkozhatsz, hogy mitől estél szét, de megoldást nem jelentenek. Ugyanis a Veronal, Andaxin, Seduxen, Rivotril és Xanax szintén drogoknak minősülnek (még akkor is, ha dilidoki írja fel, megoldást nem fognak jelenteni. Viszont jó, ha tudod, hogy legtöbben éppen ezekkel a szerekkel kezdik el a drogos karrierjüket. Nálad, aki már kipróbálta az Extasyt, ez gyakorlatilag garantálható. Sorry... :(

2015. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%

1.:Az extasy nem gyenge drog(gyenge inkább a marihuana)

2.:igen észrevehetik

3.:ha orvosi papírod van hozzá nem(bár extasynál kétlem, hogy van)

4.:depresszió ellen keress valami mást, cigi és pia is használ és némileg kevésbé káros(attól még ugyanúgy káros) mint a drog

2015. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, mondjuk havi egy extasy belefér, de a heti 1-2 túl sok. Csak rontani fog a helyzeten és egy csomó pénzt felzabál, emellett az ilyen "utcai" szintetikákban a fene se tudja mi van. Persze tudom nem könnyű letenni, lelki erő kell hozzá stb.

Van még egy alternatív ötletem, ami segíthet. Ha érdekel, írj privit (nincs kedvem harcba szállni random emberekkel századjára is)

2015. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg, önsajnáltatás miatt nem hiszem, hogy kirúgnának
2015. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Szia! Most nem az a kérdés, hogy észreveszik-e vagy sem, hanem hogy megy fogsz-e gyógyulni a depresszióból. Az eki és a fű hamar tönkretesz, és mellékhatásukként erősítik a depressziót - ugyanúgy mint a cigaretta és az alkohol is. Még az sem megoldás, ha receptet szerzel valamilyen nyugtatóhoz.

Szakértői segítségre van szükséged,valószínűleg pszichoterápia és gyógyszeres kezelés kombinációjával segítenek majd megoldani problémádat. Ehelyett nem megoldás sem a lelkizés, sem a kábítószerek.

A legegyszerűbb, ha felkeresed háziorvosodat,aki beutal egy pszichológushoz. Ha ha van rá lehetőségetek, célszerűbb magánrendelésre jelentkezni, mert sokkal gyorsabban fogsz kezelést kapni, illetve a TB által finanszírozott pszichológusnak/pszichiáternek alig lesz rád ideje.

Amennyiben van iskolapszichológusotok, ő jelentheti a leggyorsabb megoldást, illetve Budapesten - és talán máshol is - több szervezet nyújt ingyenes lelki tanácsadást.

Üdv.

2015. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Bocs de szerintem az elég gyenge kifogás hogy depressziós vagyok..... Szinte mindenki erre fogja mert így ,,elnézik mert jajj szegény''! Ha tényleg depios vagy akkor menj el orvoshoz és kapsz segítséget legyőzni a depit....de ezzel hogy drogozom mert depis vagyok nem mész semmire..... :/
2015. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!