Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 19 évesen egyedül élek,...

19 évesen egyedül élek, depressziós vagyok. Változtatni akarok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve egyedül élek, nincs semmi társaságom, próbáltam barátkozni, de nem megy, a régi barátok egyetemre/külföldre mentek, teljesen egyedül vagyok. A párom is egyetemista, csak szombat-vasárnap találkozunk, de azt mondja szakítani akar, mert nem érzi jól magát velem. Borzalmasan érzem magam, feleslegesnek, semmi életkedvem, kimozdulni sem akarok. Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni, de nem vesz rá a lélek hogy bármin is változtassak...

2014. okt. 15. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Pedig épphogy a kimozdulás tenne jót!
2014. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz egyébként?
2014. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen besavanyodott vagy és tetű lusta, nem csodálom, hogy el fog hagyni. Nem visz rá a lélek jaj... Akkor ülj a szarságaid közepén és sajnáld magad, már elég jól megy.
2014. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja, teljesen egyedül vagy, de van párod, aztán itt depressziózol. Nekem nincs. És nem is volt. És 27 vagyok, ez a sz#r. Aztán mégsem dőlt össze a világ.
2014. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%

Nem fogod tudni megtartani a párodat, ha nem teszel a depid ellen.

Sokféle megoldás van: enyhe nyugtatók, serkentők, táplálkozáskiegészítők, sport.

Döntsd el, hogy szeretnél változni, változtatni. Ne felejtsd el, ha nagyon nehéz is, "mindig csak a mai napot kell túlélni, holnap bármi történhet". A jó történésre gondolj. Próbáld programozni.

Nekem amúgy az Omega 3 szedése jött be, pár nap alatt teljesen kicserélt és felrázott.

Sok sikert! És ne csüggedj, 20 év körül ezen mindenki átmegy, ez nagyon nehéz korszak. Ennél nehezebb majd a klimax lesz! :)

2014. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nem vesz rá a lélek ,hogy bármin is változtass?

hát akkor ne várd ,hogy majd jobb lesz...

a Tiéd lehet minden, amire csak vágysz, de ha nem teszel érte semmit, a helyén marad..... ahogy Te is.

2014. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A felhasználó ***** válasza:
100%
Keress lakótársat.
2014. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privátban, talán tudok segíteni... 18/l
2014. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vegyél egy nagy levegőt és gondold végig mi a problémád hogy mi lenne a tökéles vég és hogy hogy éred el tökéletes rendszer:DDDD
2014. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem be vált az a módszer hogy írd le a problémáidat egy papírra utána olvasd fel hangosan gyűrd össze és egy laza mozdulattal dobd ki
2015. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!