Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt depressziós lányok?...

Vannak itt depressziós lányok? Nem divat"depi"sek, hanem olyanok, akiknek valóban vannak problémáik az életben, magányosak, stb.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az utóbbi időben már nincsenek ilyenek. Hová lettek?

2014. dec. 28. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok.
2014. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En eddig az voltam, mostmar nem annyira de azert meg egy kicsit. Miert erdekel egyebkent?
2014. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ti miért vagytok depressziósak és milyen megoldást láttok rá - ha van?


Azért érdekel, mert nem tudom, hová lettek az ilyen emberek. A fiúk általában kimondják, de ilyen lányokkal nem találkoztam még.

2014. dec. 28. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A srac akibe szerelmes vagyok/voltam (ezt En sem tudom meg :D) le se szar. Valaszolni se bir facebookon. Annyit se bir irni, hogy rohadj meg. Nem vagyok nepszeru, nincsenek igaz barataim, nem igazan bizom senkiben vagy akiben meg megbizok abban csalodok. 4. honapja nem talalkozok apukammal (Elvaltak szuleim es apukam nem abban a varosban lakik mint mi.) A csaladom se szeret igazan, mondjuk talan most helyreall a csaladi beke. Szar tanulo vagyok, lesz egy csomo 3-asom. Felenk vagyok. A testverem eleg szemet. Ronda vagyok. Duci vagyok raadasul rovid a hajam (csak vallig er) es szemuveges vagyok. Nem jovok ki tul jol az osztalytarsaimmal, nem mondom, hogy rosszba vagyok veluk mert azert elviselheto viszonyban vagyunk (fogjuk ra). Hat most ennyi jutott igy eszembe.
2014. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kettes én szeretnélek. Az egyest meg megismerni és rávilágítani hogy nincs oka szomorúságra.
2014. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én többnyire sokszor vagyok lehangolt.

Depressziósnak nem mondanám magam, de van rá hajlamom, problémái meg mindenkinek vannak.

2014. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En nemtudom minek szamitok, de semmi szepet nem latok az eletben, egesz nap a szobamban ulnek es bambulnek ki a fejembol legszivesebben. Egesz osszel ezt csinaltam mondjuk. Teljesen elhagytam magam
2014. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én is az voltam, és leszek is rögtön, ha rossz a hangulatom. De lehet kezelni- itt nem gyógyszerekre gondolok. Amikor jön az a kedvetlenség és egyebek, el kell foglalnod valamivel magad és tudatosítani kell magadban, hogy nem minden fekete, csak akkor látod annak. Minden csak hozzáálláskérdése.
2014. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak
2014. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rmf730 ***** válasza:
4%
Azért vagytok kamu depresszióban hogy figyeljenek rátok de ha inkább valami értelmeset kezdenétek a szabadidőtökkel akkor nem érnétek rá ilyen szarokon nyavajogni... szánalmas csürhe!! menjél kapálni napi 6-8 órába azt egy hét után azt se fogod tudni mi a szar az a depresszió... petyhüdt szobavigéc banda!!
2015. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!