Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha állandóan...

Vaczigamer kérdése:

Mit csináljak ha állandóan zaklat a tesi tanárom? 13/F

Figyelt kérdés

2-éve folyamatosan engem piszkál és ha nem lesz játék rám fogja.Ja meg mindig mondogatja hogy ha nem a facebookot nyomogatnám talán nem lennék dagadt.(Hozzáteszem napi fél órát gépezek mivel nem sok időm van)Ráadásul a lányokat mindig rám uszítja hogy azok haragudjanak.A mai nap amikor 100-fekvőtámaszt kellett csinálni,én lassabban csináltam mivel fájt a karom.

Erre meg ilyet szól a idióta:"Attól hogy dagadt vagy nem tehetsz meg mindent.

Arról nem is beszélek hogy leidiótáz hogyha nem értem meg a feladatot.



2015. márc. 9. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Fel kéne venned valahogy titokban hangfelvételre, aztán irány az ombudsman.
2015. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet bár 1-2 rossz szóért max én kapnék intőt hogy mit kébzelek hogy lehallgatom a tanárt :(

Meg vannak biztonsági őrök akik átnézik a táskát meg a cuccainkat nincs-e nálunk dohány vagy ijesmi....

És a telefont nem nagyon díjazzák.

2015. márc. 9. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ugye te tenyleg mindig normalisan viselkedsz, nem pofazol vissza, nem nagy az arcod, nem huzod ki magad a feladatok alol, csak a tanar viselkedik veled igy abszolut erthetetlen modon...
2015. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őrök?! Jézusom, te milyen iskolába jársz?
2015. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is hangfelvétel és feljelentés. Ne hagyd magad így megalázni.


13:39-es, még ha vissza is beszélne, vagy kihúzná magát a feladatok alól, az sem lenne egyáltalán mentség a tanárnak erre a minősíthetetlen viselkedésére.

2015. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze!

Egy rossz szót nem mondtam neki,sőt még próbáltam vele jóba lenni.

De ha visszabeszélnék se lenne indok arra hogy zaklasson...

2015. márc. 9. 13:46
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segídséget.
2015. márc. 9. 13:47
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyébként Gárdonyi Géza Ált Suliba járok.

Komárom mellett.

2015. márc. 9. 13:48
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
a szüleidnek már mondtad? ha nem, mindenképp szólj nekik, ne egyedül próbáld ezt megoldani!
2015. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nem merem mondani mert apukám kiütné a fogát anyukám meg leadna neki egy taslit :D

Ja és köszi mindenkinek a megértést,jó látni hogy vannak normális megértő emberek

2015. márc. 9. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!