Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan segíthetnék az osztályt...

Hogyan segíthetnék az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy az osztálytársamat megzsarolta egy srác (szintén osztálytársam), hogy ha nem fekszik le vele, akkor elhagyja és cikizni fogja.Csak nyolcadikosok vagyunk, így a lány persze, hogy nem ment bele.A fiú pedig tényleg szadizni kezdte, de nagyon durván, és a haverjait is ráállította (egy hülye páwag*cit meg egy mocskos bukott tangahordó k*rvát).Folyamatosan terrorizálják, mert kicsit kövér és cigány származású, de ettõl még egy kifejezetten okos, kedves lány, egyáltalán nem léhûtõ.Undorító, amit csinálnak vele, az összes titkát kipofázták, az a kis bukott ribi még szemen is köpte, pedig semmit nem tud róla, fogalma sincs arról, hogy szerencsétlen csajt a szülei gyakorlatilag lesz*rják, a nagymamája neveli.

Szóval az a helyzet, hogy én ezzel a csajjal nem vagyok olyan jóban, de szeretnék segíteni neki.Ugyanakkor tudom, hogy nagyon gyáva dolog, de nem akarok szembeszállni a bántalmazókkal, mert az õ szavuk sokat ér, és akkor én lennék az 1. számú közellenség, amitõl nagyon félek :(( egész alsóban engem terrorizáltak, most se vagyok valami népszerû.

Kérlek, ne támadjatok, bevallom, hogy gyáva vagyok, de én már tudom, milyen az mikor egy komplett évfolyam utál, meg még jópáran :-(

Van rá mód, hogy úgy segítsek annak a lánynak, hogy közben nem leszek közutálat tárgya?

A tanárokat hagyjuk, már szóltunk, de nem csinálnak semmit, le se tojják az egészet...

A rossz kifejezésekért elnézést, de valahányszor azok az "emberek" eszembe jutnak, elönt a pulykaméreg...



2015. márc. 12. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkozz a lánnyal, szerintem már az is sokat számít majd neki, hogy van, aki nyit felé. Egyébként pedig mindjárt vége az évnek és soha többet nem találkozol az osztálytársaiddal, ezt a kis időt ki lehet bírni.
2015. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ebben reménykedem.Ez az egész osztály egy nagy trágya, undorító, ahogy viselkednek :(( esküszöm, a ballagáson örömömben fogok sírni

Amúgy igen, igyekszem közeledni a lány felé, csak szegény már nem bízik senkiben.Csak nehogy valami kárt tegyen magában :(

2015. márc. 12. 19:05
 3/4 anonim válasza:
Úristen...3 gyermek anyja vagyok igaz még ovit se kezdték el , de én lennék az első , aki megszivatná őket , ha másokat csesztetnek.Nem értem egy szülő , h. a francba hagyhatja ,h. a saját gyereke tönkre tegye másét...gusztustalan...egyébként fiatal koromban mindig az úgy mond (akkoriban) becsicskítottak mellé álltam...igaz én is az lettem egy idő múlva emiatt , de esküszöm mi legalább igaz barátok voltunk és kihúztuk egymást a kakiből...mert a menők általában egymást nyomják bele ,h. magukat mentsék...szerintem fogjatok össze nem azt mondom , h. menjetek nekik:D , de alakítsátok ki a saját kis közösségeteket és feltétlenül tanuljatok jól...tanárok szemében ha hiszed ha nem ,de ez nagyon sokat jelent
2015. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Van is baráti körünk, a lány úgy-ahogy bele is tartozik, bár korlátozottan, mivel még nem ismerjük eléggé, és mi sem bízunk már senkiben :( (minek utána tavaly jött egy csaj, akit befogadtunk, támogattuk, segítettünk neki beilleszkedni stb., a hála pedig az, hogy most letoj minket, a titkainkat elárulta, azokkal barátkozik, akiket tavaly ilyenkor még szidott, mint a bokrot, és egyéb jó dolgok)

De mindenképp megpróbálunk segíteni neki.Mostanra talán már kissé csillapodtak a kedélyek, de még mindig tesznek rá undorító célzásokat :c

2015. márc. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!