Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek van valami furcsább...

Nektek van valami furcsább iskolatársatok, akit kiközösítetek a közösségből?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor miért van kiközösítve?
2015. márc. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki nem közösítettük, inkább magát közösíti ki. Skizofrén, ami azzal jár, hogy magával beszélget, másokhoz nem igazán szól. Nem piszkáljuk, mivel ez egy betegség, de nem is szólunk hozzá nagyon, mert nem is hagyja igazán.
2015. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem anno kiközösítettek.

Oka: Csendes, visszahúzódó típus voltam. Az aki mindenkivel tisztelettudó, soha nem szól be senkinek. Segít mindenkinek. Nincs benne semmi hülyeségben. Örökké tűri, hogy szivassák. Ez volt talán az oka.. :D

Tanulság: Mindig a jók szívják meg.. :D

Tanács: Legyél hangos, legyen kellő önbizalmad, csak így érhetsz el bármit is az életben. :)

2015. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is kiközösítettek,mert gyáva voltam,ha bántottak,nem mertem visszaszólni,mert mikor megpróbáltam,akkor mindig sírórohamom volt,és az meg cikinek számít és megaláznak miatta...meg aztán általában nem ugyanaz volt az érdeklődésem,mint nekik...meg a véleményem sem.és sok lány meg még azért is bunkózott velem,mert látszott rajtam hogy nem érdekelnek és mert szebb voltam náluk...
2015. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok a fiúk .... ok: csendes,szertek 4anulni,nincs facem ,tudok ukranul és oroszul,mindig mindent időben megtanulok
2015. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!