Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Nos , van egy középiskolás fiú osztálytársam aki eléggé furcsa. Van egy szerencsemadara amit mindig és mindenhova magával hord , és hallottuk hogy egyszer neki mesélte el hogy mit csinált . Azt gondoltuk hogy csak szomorú . Mikor beér reggel az iskolába , sokszor eltűnik és csak becsöngetéskor jön vissza . Megkérdeztük hogy miért nem barátkozik senkivel , és azt felelte hogy nem bízik senkiben , csak az anyjában és számára az anyja a legjobb barátja . Egyébként nagyon csendes , de néha tud rossz is lenni , olyan vegyes a viselkedése . Volt olyan is hogy beszélgetni akartunk vele és azt mondta hogy szálljunk le róla , máskor meg tökre lehet vele beszélgetni . szóval nem értem ... tudtok tanácsot adni hogy hogyan viselkedjünk vele ?
2015. márc. 21. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bölcsnek tűnik.
2015. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Olyan mint én,de én a szüleimmel se vagyok jóba..magának való,nehezen bízik meg bárkiben is,és a világról is másképp viszonyul,ilyen embert nem tudsz megközelíteni,ha csak nem lát benned meg valamit,ami felkelti az érdeklődését
2015. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor beszélgettünk vele akkor is azt mondta hogy az ő anyja milyen kedves és hogy neki köszönhet mindent . Az jó dolog hogy szereti az anyját de szerintem ez már túlzás , vagy nemtudom
2015. márc. 21. 12:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ez így van hogy szereti az édesanyát ,akkor nem értem mi számotokra ennyire érdekes,nyilván sokat segített neki,és hálás érte,amit nem felejt el
2015. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az hogy mondom akárhányszor beszélünk vele mindig szóba kerül az édesanyja , egyébként a családi hátteréről annyit tudunk hogy az apukája meghalt mikor ő született . Meg ő nem is keresi a társaságot mindig mi megyünk hozzá de sokszor nem szívesen akar beszélgetni .
2015. márc. 21. 12:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért hiszik azt a sokat beszélő emberek hogy olyan okosak? erre tudsz válaszolni? nem (véleményem szerint)

Aki csendes az azért van figyelj jól:mert lelki okai lehetnek amiről nem beszél,ez mellett olyan adottságokkal rendelkezik,hogy nem tud megnyilvánulni emberek előtt(ez más történet)

De ennek álltalába az oka lélekben rejlik ezt fogd fel,mert így van

2015. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jó értem . csak furcsának tartjuk a viselkedését ez minden.
2015. márc. 21. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát elárulok neked valamit,a csendes emberek sokkal jobban körültekintőbbek,és jobban belelátnak az emberek gondolataiba csak arról is hallgatnak:)
2015. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez érdekes :) egyébként tényleg kedves meg sokszor magában mosolyog meg minden . és ez benne a fura
2015. márc. 21. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát elhiheted nekem,nem magában mosolygott,hanem valamit érzett egy másik emberrel kapcsolatban és azon mosolygott:)
2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!