Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kellen kotodjek hozza?...

Nem kellen kotodjek hozza? Normalis reszerol ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Allitolag legjobb baratnok vagyunk, megis szinte mindig tojik ram.

Ha en nem irok neki, akkor hetek telnek el, hogy nem is beszelunk. Ha viszont irok neki, akkor napok telnek el, mig megnezi, amit irtam neki, es csak napok elteltevel valaszol.

Csutortokon fel akart hivni, de mondtam, hogy mar keso van, masnap beszelunk. Azt mondta, ok, hiv. Semmi.

Meg aznap este irtam neki egy uzenetet fb-on, hogy mi ujsag. Meg se nezte, vissza se irt, viszont tegnap is orakon at fenn volt, masoknak kommentelt, like-olgatott.

Beulteti a bogarat az ember fulebe, hogy menjunk pizzazni egyet, mivel jopar honapja nem is talalkoztunk, aztan napokra eltunik.

21L


2015. febr. 9. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik eltávolodtatok egymástól. ERőltetni a barátságot nem lehet, ne keresd, várd meg amíg neki eszébe jut. Ha nem keres egyáltalán, nem is kár érte.
2015. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha en nem keresem 1-2 honap elteltevel ir nekem, hogy mi van velem, nem is irok neki, semmi. Visszairok, felhozza, hogy fussunk ossze valamikor, rabolintok. Majd azt mondja, hogy majd jelentkezik, es megbeszeljuk, hogy mikor megyunk es hova. Majd megint eltunik, feledesbe merul a dolog, es honapok mulva megint kezdodik elorol az egesz.
2015. febr. 9. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan még azt meséled magadnak, hogy ez barátság, ráadásul legjobb? Alaposan átcseszed magad.
2015. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
O mondja folyamatosan azt, hogy en vagyok a legjobb baranoje. Megis erdekes modon ha szuksege van ram, akkor ir, viszont ha en meselek neki egy pasirol, aki tetszik rogton okoskodni kell, hogy mit akarsz tole, meg csak nem is jartatok, hogy erezhetsz iranta barmit is...
2015. febr. 9. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon is átérzem,hogy most milyen helyzetben lehetsz..

nekem ugyanígy volt a volt "barátnőmmel",nekem ugyan soha nem mondta,hogy legjobb barátnők vagyunk,talán ebben más..

de a lényeg a lényeg,hogy ha csak Egyoldalú az érdeklődés,akkor az bizony nem barátság,ezt be kell látni.

Nézd,te most ide kiírtál egy kérdést,foglalkoztat a dolog,érdekel téged.. Őt meg ha érdekelné,akkor nyilván írna,jelezné.

Amit én tettem,az az volt,hogy nem kerestem egy jó pár hétig,feltűnt neki,és írt,hogy mi ez a negativitás részemről.Had ne mondjam,hogy felidegesített ezzel...


szépen megmondtam neki,hogy nekem ez így nem állapot,h mindig csak én keresem őt,ő soha engem.

ő magyarázkodott,de még csak oly mértékben sem,h érezzem ,békülni akar. majd rá egy két hétre egy közös barátnőnk(tudtom nélkül) javasolta neki,h írjon nekem,h bocsánatot kérjen,beszéljük meg..

Hát írt is,de még akkor sem látta be,hogy tett a barátságunkra.


Ezzel szépen vége is lett.ennek már majdnem egy éve ,hogy utoljára beszéltünk,és megmondom őszintén,valahol fáj,hogy tényleg ennyit sem értem neki,hogy néha néha érdeklődését adja, de ugyanakkor örülök neki,hogy már nincs HAMIS barátom.


nincs ilyen emberekre szükségem,ennél többre tartom magam. ezek csak felesleges idegek.

azt tanácsolom,te i jól gondol át,hogy mennyire éri meg neked,hogy ezen agyalj..

azt hiszem,tudjuk,h szinte semennyire.

2015. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!