Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan hagyhatnám ezt figyelme...

Hogyan hagyhatnám ezt figyelmen kívül az iskolában?

Figyelt kérdés

Van pár ember, főleg más évfolyamokból, akik valami okból elég furcsán tekintenek rám, és talán még röhögnek is rajtam a hátam mögött, kipletykálnak. Azt nem tudom mi a bajuk, csak látom rajtuk. És amilyen "szerencsés" vagyok, ezekkel az emberekkel nap mint nap össze is futok a folyosón, el kell mennem mellettük. (Bezzeg akikkel össze akarnék futni azokat meg alig látom néha)

Hogyan hagyjam figyelmen kívül őket? Mit tehetnék, hogy le tudjam sz*rni, mit gondolnak rólam mások?


2015. márc. 22. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Rólam is pletykálnak,de nem tudom mire jó ez
2015. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt látják, hogy téged ez teljesen hidgen hagy, akkor őket ez bosszantani fogja, hogy nem tudnak idegesiteni teged. En a helyedben rajuk is mosolyognek a folyoson, amikor szembe jonnek velem.

Masreszt megkerdeznek valakit, hogy van-e rajtam vmi fura, vagy nem hallott-e rolam valamilyen pletykat. Igy kb. ennyi.:)

2015. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidegen*
2015. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés,nem tudom mit csinalj de én magamban eldöntöttem hogy le ontom vízzel a fő idegesítőm!
2015. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!