Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Dr. Oetker féle irka mennyir...

A Dr. Oetker féle irka mennyire jó? Arra a mézeskalácsmintarajzoló színes tubusos édes bigyóra gondolok.

Figyelt kérdés
Mézeskalácsra szeretném, csak nem tudom, megköt-e, vagy képlékeny marad? Aki használta már, legyen kedves segítsen!
2012. dec. 26. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a csokis változatát próbáltam, amiben 3 féle csokis és egy karamellás dolog van. Az pl. nagyon is kemény, alig lehet kinyomni, és nem olvadt egyáltalán, jó kemény lesz. A színes dolgot nem próbáltam.
2012. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a fehéret próbáltam, az olyan kemény volt, alig tudtam kinyomni a tubusból.
2012. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előtte jó meleg vízbe kell állítani, akkor könnyen kijön.
2012. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én már 2 éve avval díszítem a mézeskalácsokat, igen , picit meleg víz be kell rakni, és figyelni kell , hogy ne menjen bele levegő, akkor azzal egy darabig szenvedsz míg kijön, egyébként én imádom mert szép, és ízére sem rossz, ragasztóanyagnak is kiváló, hamar megköt.:)
2012. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!