Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lány vagyok és van egy Tanárnö...

Lány vagyok és van egy Tanárnö aki iránt sokat érzek Úgy szeretem mint egy édes anyát és sokat gondolok rá néha mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy Tanárnö aki iránt sokat érzek Úgy szeretem mint egy édes anyát és sokat gondolok rá néha mit tegyek?
2015. márc. 22. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért más a helyzete, mert valószínűleg gyengeelméjű. Kérdező: kisegítő iskoláról van szó?

A helyesírásodból meg a stílusodból gondolom...

2015. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt Speciális iskolának hívják, elég sértő volt,engem például oda vágtak be,mert nem beszélgetek senkivel ennyi volt a szakértői vélemény.
2015. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem előtte egy magán.iskolába jártam fűzetős ,ottani tanárok szó szerint nekimentek a nővéremnek,és az még egy normális iskola volt
2015. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne sértődj meg rájuk, azért írják ezeket, mert nem volt olyan különleges Tanárnőjük mint neked. Ilyenbe sajnos nem lehetett részük, mert a tanárok többsége sajnos le sz*ja mi van a diákkal, és egy szál cigit többre értékel a szünetben, mint kb. 20 gyereket, aztán vissza megy ordibálni, mert nem találta meg a kapcsolódási pontot.

Tudom milyen érzés, ha tudsz vele erről beszélgetni beszélgess vele, mert ha el fogtok válni pl. ballagás könnyebb lesz megérteni. Ha készítesz neki kis meglepetéseket pl. egy általános vers amit te írsz pozitív visszajelzést adsz neki, és erősíted hogy jól csinálja. :))

Egy tanárnő :)

2015. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Gyakorlatilag az ő hangulatától függ a saját hangulatom. Ezzel nem igazan lehet mit kezdeni. Én minden alkalmat kihasznalok amikor mellette lehetek és megpróbálok mindent tökéletesen csinálni, hogy boldog legyen de ennyi. Gondolom idővel elmúlik vagy nem tudom. Örülj annak, hogy van egy ilyen ember az életedben
2015. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!