Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan akadtam...

Szerintetek jogosan akadtam ki? 17/L

Figyelt kérdés

a testnevelés tanár 3-ast adott félévkor nekem... pedig 7 éve rendszeresen karatézom ( heti 3x2 órát) emellett pedig futni is szoktam..

Három jegyet kaptunk idén egyet kötélmászásra, egyet focira, egyet pedig egy balettgyakorlat bemutatására..


A kötélmászásra 2- est adott mert a lábamat nem használtam, csak karból másztam és " azt a lányoknak nem kell tudni"..a focira 4-est adott a balettra pedig hármast pedig mindent megtettem hogy szépen megcsináljam, de a karate miatt izmos vagyok nem pedig kecses ezért "nem adhatott jobb jegyet"


2015. jan. 8. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az életben aztán sehol senki sem fogja kérdezni, hogy milyen jegyedi voltak tesiböl hidd el.. ne aggodj ilyesmin.. ha viszont a jegyek befolyásolnak valamit a továbbtanulásbna, akkor lehet kérni, hogy emeljék fel, ha különben meg jo tanulo vagy és minden más jegyed megvan hozzá..
2015. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, annak idején nekem is volt olyan jegyem, amit nem éreztem jogosnak. Ezt a békát sajnos le kell nyelni. Ha viszont számít a továbbtanulás terén ez a jegy, akkor én mindenképpen megpróbálnék javítási lehetőséget kérni.
2015. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hova jársz, ahol ilyen balettgyakorlatokat kérnek számon tesin? :o

Amúgy ilyeneken ne akadj ki, ha csak nem olyan helyre mész ahol a tesivel felvételizel, akkor teljesen mindegy hányast ad a tanár. Én is 3-as vagyok pedig mindig sportoltam valamit, egyszerűen béna vagyok az ilyen tornaórai dolgokhoz.

2015. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gabooorka ***** válasza:

Az átlagod mindenképpen 3-as, viszont a művészeti és a sport tantárgyakat máshogy kell osztájozni, a félévi jegyed ezektől függ: -átlag(jegyek)

-odafigyelés

-aktívság

-magatartás

És az általa felmért fizikai állapotodnak megfelelő szereplés egy feladatnál. A balett jegyed valószínűleg nem nézte, mert tudja rólad ezeket. Viszont a kötélmászásra odafigyelhettél volna, hiszen nyilván elmondta mit vár el. Valószínűleg tőled többet vár ezért adott 3-ast.

2015. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:

jogosan.menj az igazgatóhoz és panaszold be.esetleg hívd ki valamilyen versenyre a tanáriban nagy nyilvánosság előtt,akkor azt nem utasíthatja vissza.

ezt a focis dolgot se értem.ez alapkövetelmény egy lány esetében is újabban?

2015. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én eleve eltörölném ezt a tantárgyat hogy tesi. Semmi értelme. Aki szereti az úgyis csinálja aki meg nem annak csak elveszi az idejét a a tanulástól.
2015. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

6-os!

Ott a pont felesleges a tesi teljesen....

Hoffmann József párttitkár elvtarsnő alias magyar tigris narancs bőrében sem tesizik heti 5x de ahogy látom amugy se :D

2015. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha minket is ilyenekből osztályoznának tesin akkor abból olyan bukás lenne részemről hogy csak na.A kötélmászás még oké, csakhogy nálunk díjazzák azt ha valaki csak karból húzza fel magát.
2015. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!