Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Ha lefagyok ha...

Mit tegyek? Ha lefagyok ha felszólítanak a tanáraim, és csak úgy babán nézem a tanárt, ő meg engem, és kínosan csendben magam előtt ülök.

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 17:36
 1/6 A kérdező kommentje:
És most már a tanáraim is és a osztálytársaim is nemnormálisnak tartanak
2015. márc. 24. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a tanulásra mint opcióra még nem gondoltál? Vagy az órán való figyelésre?
2015. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Figyelek az órán,de mindig máshol vagyok elmémben,nem tehetek róla
2015. márc. 24. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
De igen, csak te tehetsz róla. Mégis ki a fityfene kényszeríti rá az agyadat a máshol járásra? Vagy mi vagy te valami skizó?
2015. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,nem vagyok skizó, és amúgy se szabad így beszélni a skizó is egy betegség,amiről nem tehetnek.


Attól hogy nem tudok kitörni ,a képzeletbeli világomból,az még nem betegség

2015. márc. 24. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Kor? Elképzelhető, hogy koncentrációs zavaraid vannak, ennek érdemes utána nézni. Amúgy meg rengetegen nem figyelnek az órán, szóval annyira nem kell megijedni. A lefagyás nem valami jó mondjuk, de az meg lehet azért, mert bestresszelsz és hirtelen nem tudod kezelni a helyzetet.
2015. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!