Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma beszélek a matektanárommal,...

Ma beszélek a matektanárommal, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
milyen ugyben?
2015. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tavaly írtam neki egy levelet,amibe megírtam neki a véleményemet,nem reagált,de persze a viselkedésén észlelni lehetett hogy fájt neki az igazság,azóta úgy tesz mintha minden rendben lenne,de persze látom rajta hogy fájt neki
2015. márc. 27. 11:29
 3/17 anonim ***** válasza:
És időpontot kértél tőle, hogy beszélhess vele vagy mi? Akkor talán azt mondd el, amiért az időpontot kérted? Vagy ő jelezte, hogy beszélni akar veled? Mert akkor meg ő fogja elmondani, hogy mit akar.
2015. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen időpont? nem kell időpont,lesz ma matekoránk,talán ő lesz nem tudom,és a szünetben megállítom
2015. márc. 27. 11:33
 5/17 anonim ***** válasza:

"megírtam neki a véleményemet"


Kerdezte a velemenyed?

2015. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Neki is akadt rólam véleménye,és én se kérdeztem tőle
2015. márc. 27. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Csakhogy neked nem feladatod megitelni ot, neki viszont feladata megitelni teged.


Megint egy kamasz aki qrvara el van tajolva.

2015. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj,de a vélemény kinyivánitás az egy normális emberi forma,ha ő nem tud tisztességet mutatni (mások előtt) akkor nem hiszem hogy én lennék a hibás,csak mert pont hogy ő a tanár,neki kellene példát mutatnia
2015. márc. 27. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

A velemeny nyilvanitashoz az iskolaban akkor van jogod, ha megkerdezik. Es te meg levelet irogatsz a tanarnak?


Gratulalok. Sok meglepetes fog meg erni az eletben.

2015. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam megbántani,azért írtam meg neki levélbe,de ő mit tett? egész osztály előtt hülyézi le
2015. márc. 27. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!