Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek sok lenne, ha...

Lányok, nektek sok lenne, ha a srác azt mondaná, hogy egész életre el tudna fogadni benneteket társaként?

Figyelt kérdés
Elsősorban félénkebb lányok véleményére lennék kíváncsi. Persze nem vadidegennek mondanám, hanem olyannak, akit régóta ismerek, akit szeretek, és akivel már találkoztunk is egyszer. Igazából már a találkozásunk előtt is ezt éreztem, utána meg még inkább, és valószínűleg én is tetszettem neki. Ez így mennyire lenne riasztó vagy túlzó?

2015. febr. 10. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban olyannal járok, aki őszintén is gondolja :D
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max. viszonylag hosszabb kapcsolatban hangzana jól, ha még nem is járunk meg semmi csak ismerjük egymást akkor nem igazán tudnám mire vélni.
2015. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom szeretett belém, és tudom hogy ő így érez, mondta is(nem pont ezekkel a szavakkal, de lényeg ugyanaz). először tényleg megrémültem, aztán pedig úgy voltam vele, hogy remélem lesz egyszer egy srác akit viszont tudok szeretni, és ennyire szeretni fog mint ez a fú
2015. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én őszintén gondolnám, annak idején is nyíltan elmondtam neki minden titkomat, szóval szerintem tudhatja, hogy nem szokásom hazudozni.
2015. febr. 10. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ezzel még várj egy picit. Egy kicsit ijesztő lehet a másik fél számára. Ha pár hónap múlva is így érzitek, akkor már előjöhetsz ezzel a dologgal, de ne most még az elején.
2015. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Évek óta ismerjük egymást, annak idején majdnem minden nap cseteltünk, órák hosszat, csak elég félénkek voltunk a találkozásunkkor, főleg ő, így aztán inkább visszahúzódtam én is, de most úgy tűnik, megint találkozunk majd.
2015. febr. 10. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos, de hidd el nekem, nem tudhatod. Most talán így érzed, de amikor majd 6-8 éve együtt vagytok minden nap jóban és rosszban, amikor már ismered a legsötétebb oldalát is, csak akkor tudhatod biztosan, hogy igazán tudnád-e szeretni a további 60 évre is. Addig nem. Ezt tapasztalatból mondom. :(

Addig viszont kár ilyen szavakat használni, mert ezeknek súlyuk van.

2015. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Persze, mondj csak ilyeneket egy nőnek egész nyugodtan, hátha a következő hétvégén inkább elmegy mással megbаszatni magát, te meg hoppon maradsz.
2015. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!