Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy olyan srác, akinek egész életében csak egy éjszakásai és szexkapcsolatai voltak egyszer megállapodik?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen csak a filmekben van?

Egy húszas évei elején járó srácról van szó.


2015. febr. 24. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2015. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kb még fel se nőtt 50 évesen csak nem ezt fogja csinálni :D
2015. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Las Vegas ***** válasza:
pont te fogod megváltoztatni, add csak oda magad neki:)
2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megunja, jon egy lany, aki irant mast fog erezni.. Lehet, hogy egy ev mulva, lehet hogy 10 ev mulva.
2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1:8 -hoz :)

Honnan tudjuk? :DDDD

De előbb utóbb mindenki stabilitásra vágyik, szvsz ő is meg fog állapodni.

2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szép is lenne ha én változtatnám meg mert a húga vagyok ;)

Csak sajnálok már néhány lányt, főleg hogy nem egy barátnőm is megfordult nála....

2015. febr. 24. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
két ilyet ismerek, ismertem. húszas évek elején ugyanez (volt ugyan hivatalos barátnő, de minek, mellette sok más lány is). egyik megmaradt ilyennek, idén lesz 40... a másik 8-10 éves kapcsolatban él(t), nemrég hallottam, hogy szakított.
2015. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
46%
édes apám ugyanilyen volt nagyon sok nővel volt, nagyon sokkal,tenyleg, aztán 30valahány éves korában egyetem tanított és nayukámat ott ismerte meg(tanítvnya volt) és abban a pillanatban tudta, hogyha egyszer gyerekei lesznek azok tőle lesznek, pedig édesapám előtte, nam akart családot, "független" akart maradni, de ahogy megismert az anyukámat, minden megváltozott, :) szerintem nagyon szép történet:)
2015. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kérdező.


Én is megértem a pénzemet ;) 10. éve vagyok házas :) Szóval semmi sincsen veszve.

2015. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy most milyen költségvetése van szórakozáshoz. Ha pl. még diák, akkor eléggé érthető hogy szex-orientált kapcsolatokban gondolkodik, mert ha bejön jó csajoknak szexre, akkor feleslegesnek nekik más programot szervezni. Ahogy kicsit több pénze lesz, igényelni fogja csajjal együtt élést, utazást, wellness hétvégéket, jobb helyekre járogatást- Ez sem jelenti azt hogy onnantól már nagyon komoly kapcsolatokat akar, csak egy kicsit komolyabbakat.
2015. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!