Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy 5. -es srác aki...

Van egy 5. -es srác aki terrorizálja az egész sulit mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
szóval arról lenne szó h van egy srác akinek valami betegsége van és néha ilyen rohamot kap és csak úgy megtámadja azt akinek a közelében van. 8 napon túl gyógyuló sérülést MÉG nem okozott viszont elég csúnyán megharapott/karmolt/rúgott pár gyereket, tanárt. A baj az h papírja van arról h ő beteg és körzetes tehát nem tudják kipaterolni a suliból pedig még minket 8.-osakat is bánt. Engem még szerencsére nem támadott meg de sose lehet tudni...egyébként a tanárokat is szívbaj nélkül megrugdossa és le kell fogni h abba hagyja. Valami tipp h mit lehetne tenni ellene?

2015. márc. 27. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy 5.-es megver egy 8.-ost... Hát ti nagyon bénák vagytok :D
2015. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a betegség NEM mentség ilyen viselkedésre.

Igaza van az egyik előttem szólónak, helyre kell tenni a gyereket, és akkor majd nem meri ezeket megtenni. Nehogy már 1 gyerek terrorizáljon 200 másikat csak azért, mert neki papírja van arról, hogy bolond. Ennyi erővel én is írattatok ilyen papírt az orvos ismerősömmel, aztán szabadon ütöm-vágom az embereket az utcán. Nincs ilyen. A tanárok is inkompetens barmok, hogy ezt elnézik, és max lefogják.


Agyaljátok meg és kész. Ez tipikusan olyan dolog, amire a betegség egyáltalán nem mentség, csak kifogás.

2015. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"megverni azért nem akarjuk mert azért csak egy gyerek végül is és attól h beteg nem érdemli meg h szétverjük"


Aha. Szal ti megverni nem akarjátok, mert mégis csak gyerek, meg nem érdemli meg. De az teljesen rendben van, hogy terrorizálja a tanulókat, üt/ver/rúg/harap mindenkit. Egyébként nekem inkább baromi neveletlennek tűnik, mintsem betegnek.

Ilyen viselkedésre nem mentség a betegség. Ennyi erővel egy pszichopata is simán agyonverhet valakit, majd mutogatja a papírját, hogy ő hivatalosan is elmebajos. Ha támad, támadjatok ti is. Nemár, hogy elnézitek, hogy több száz tanulót terrorban tartson 1 ember. Én az ilyen véres-harapásos bántalmazásos dolognál értesítettem volna vagy a mentőket, vagy a rendőrséget. Ha skizofrén, akkor a szülők is nagyban tehetnek róla, hogy nem hordják pszichológushoz, erre már általában gyógyszert is szoktak írni.


Mivel ahogy írtad, kitenni nem lehet, én is csak a verést látom egyetlen normális megoldásnak. Nincs olyan, hogy valaki betegségre hivatkozva üti-veri a társait. Aztán ha egyszer tényleg nagyobb bajt csinál, vagy valakibe beleállít egy kést? Álljatok ki magatokért, és üssetek vissza. Mindjárt nem rajtatok fogja kiélni a "betegségét".

2015. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van lehet h tényleg jól helyre kéne tenni a gyereket csak abba nem gondoltatok bele hogy akkor mi kapnánk mindenféle figyelmeztetőket meg járkálhatnánk az igazgatóhoz...és tényleg nem mentség h beteg de basszus ha megverjük 100% h mi jönnénk ki rosszul a dologból...
2015. márc. 30. 17:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akartok figyelmeztetőket kapni, de 1 gyerek terrorizáljon 200-at?Ha legközelebb neked támad üss vissza és simán mondhatod, hogy önvédelem.
2015. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!