Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A barátnőmet folyton bántják,...

A barátnőmet folyton bántják, már az öngyilkosság is megfordult a fejében, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm életét az osztálytársaink (javarészt a fiúk) nap mint nap megkeserítik és látom hogy lassan kezd megtörni.

Tudni kell róla, hogy ő később jött az osztályunkba, a fiúk akkor csak vele foglalkoztak, mint a kisgyerek a csillogó, új játékkal. Az egyik fiú reménytelenül beleesett, de amikor látta hogy a barátnőmet ő annyira nem érdekli (pedig nagyon is igen, csak ezt a lány nem mutatta ki) kitalálta azt hogy ő milyen egy ..., és azóta csak kínozza. És sajnos ebbe a barátai is csatlakoztak.

Kezdek aggódni érte, mert néhány hete vágásokat láttam a kezén, és amikor rákérdeztem, ő kitért a válasz elől.

Mit tegyek? Hogyan térítsem észhez, még mielőtt nem késő?

Kérlek, segítsetek!!!



2015. ápr. 2. 15:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem te kicsit finoman fogalmaztál. Valószínűleg úgy volt, hogy a fiú kezdeményezett nála, mire a csaj meg elkezdte játszani az elérhetetlen királylányt. Ha így van, akkor meg is érdemli valamilyen szinten.

Ha meg vagdossa magát, akkor szimplán hülye. És ismered a mondást: Aki hülye .....

2015. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát egy ideig tényleg így volt, de utána már olyan beszólások jöttek hogy az nem igaz. Most már csak annyit kér, hagyják békén. És én mondtam neki, ne hülyülj, nem éri meg, de nem hallgat rám.
2015. ápr. 2. 16:00
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj vele, hogy érezze aggódsz érte és próbálj vidám dolgokról csevegni vele.
2015. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
OK. Megpróbálok. Remélem javul a helyzet...
2015. ápr. 2. 16:04
 5/26 anonim ***** válasza:
19%

"Az egyik fiú reménytelenül beleesett, de amikor látta hogy a barátnőmet ő annyira nem érdekli (pedig nagyon is igen, csak ezt a lány nem mutatta ki)"


Megérdemli szenvedjen csak, és játsza továbbra is a királylányt. Szemétkedni könnyű a fiúkkal, végre egyszer visszanyalt a fagyi, így kell ezt csinálni, a srácoknak hatalmas pacsi.

2015. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha TE valoban fontos vagy neki, akkor nem olne meg magat.
2015. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, te most fiú vagy lány vagy?
2015. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Lány. És akiről beszélek a legjobb barátnőm.
2015. ápr. 2. 17:35
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. És ha ilyen megfordult a fejébe figyelmeztesd arra ,hogy mit érezne családja , szeretei , mamája
2015. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Segíts neki,beszélgess vele
2015. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!