Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri megölni magam?

Megéri megölni magam?

Figyelt kérdés
15 éves, gimmnazista fiú vagyok.Van 3 komolyabb ismerősöm, de velük csak hülyéskedek, meg néha megkérdezek tőlük ezt-azt a közösségi média útján, de kb ennyi. Szórakozni nem járok el, sosem volt barátnőm, sem "első" csók, mert tanultam. De azt is "elfelejtem"egy idő után,hiába értelmezem amit megtanulok. Amúgy jó tanuló vagyok, csak a matek meg a tesi a nehéz. Szerencsétlenkedek, gyenge vagyok, lányos vagyok. Semmi értelme nincs élni, ha felnősz jön a munka, majd a fizetésedből instant kevonnak vagy 25-30 ezer forintot.. Az osztályban van egy pénzes fiú, aki ugyan jobban tanul nálam, de akkora egója van mint a Jamato hajó.. felvág mindennel, sok barátja van, szórakoznak. Én is szoktam beszélni pár emberrel, de egyik sem hívott el valahova.. Minden ember ennyire felszínes gyökér?

2015. ápr. 1. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg, rossz befektetés.
2015. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan dolog, amiért megéri megölni magad. Hidd el, tudom milyen érzés, ha egyedül van az ember. Nem az fogja eldönteni milyen ember vagy, hogy most mennyit partizol, csajozol. Ha gyengének érzed magad, sportolj valamit pl. menj el futni pár métert, mert az a lelkednek is nagyon jót tesz! Ha okos vagy, később kimehetsz külföldre, ahol meg is fognak becsülni, nem kell itthon élned a szarban. Mindenben van valami jó, próbálj egy kicsit jobb kedvvel állni a dolgokhoz. Azzal a gondolattal aludj el, hogy holnap mosolyogva ébredsz. Szard le a többi embert, és azt csináld, ami neked jól esik. Fiatal vagy nagyon, rengeteg minden áll még előtted. Jönni fognak majd a lányok, a barátok, csak legyél türelmes.Biztos vagyok benne, hogy te többet érsz, mint a sok olcsó sz@rházi, és mivel okos vagy, neked is tudnod kell, hogy ezért aztán pláne nem kellene bántani magad.
2015. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is éreztem hasonlókat fiatalabbként, de utólag jónak látom hogy akkor nem tettem meg, buta lettem volna.

Valahogy mindig alakul, adj időt magadnak :)

2015. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jó lesz az csak túl kell élni. Én 25 vagyok, és szépen lassan formálódik csak ki előttem, hogy hogy s miként lesz, de már megbarátkoztam az élettel.

Tanulj csak, szard le, keress valami hobbit, amiben jól érzed magad. Zene, film, írás, olvasás, bicikli, kutyafüle...

Relax, és türelem. Nem száll el olyan gyorsan, de ha a gondokat elfogadod, és csak annyit foglalkozol velük amennyit kell, akkor egy csomó időd, és energiád marad, hogy fejleszd magad.

Önismeret...

2015. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Először is tanulj meg rendesebben fogalmazni!

Másrészről: nincs semmi problémád, de azért meg akarsz halni. Gratulálok hozzá!

Harmadrészt: a fizetés kb 50%-át fogják vonni adó, meg minden egyéb címén.

Negyedrészt: sokan késői tizenéveikben-korai huszonéveikben csókolóznak először. Nem hátrány, nem is előny ez.

2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

"Nincs olyan dolog, amiért megéri megölni magad"


De van ilyen dolog, de a kérdező fényévekre van tőle!

2015. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#2-es: igazad van!

Nos, szóval mostanában én is egyre többet érzem magam egyedül. kb. azóta mióta elkezdődött a 9. osztály és jött a sok új gyökér osztálytárs. Én igazából leszarom a többieket, mert vannak ismerőseim akik nem úgy állnak hozzám, h. "fuj" ... Ráadásul az a vicces, h. az osztálynak 2011 óta van faszbuk csoportja, eszükbe se jutott szólni, h. akarok-e csatlakozni.. És minderre akkor döbbentem rá amikor tavaly csináltam facebook usert magamnak(nagyon kellett már) úgyhogy telibesz*rom, és neked is csak ezt ajánlom. Én pl. januárban szinte depis voltam, de aztán februárban leküzdöttem ezt a depit, az "osztálytársaid sz*rd le alapon". Biztos téged is kedvel valaki, vagy az osztáyban, vagy valahol máshol. (15 éves/fiú) amúgy ugyanazt érzed, amit én éreztem 2 hónapon keresztül... (magányt) de nyugi nem vagy te gagyi, se "antiszociális" nem veled van a baj. :)

2015. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
semmi értelme nincs
2015. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, 15 éves vagy mégrengeteget fogsz változni pár év alatt én is nagyon sokat depiztem 15 évesen és gondoltam öngyilkosságrá az első év gimiben nagyonnehéz volt, parkapcsolatra meg raersz bőven azt nem kell erőltetni nekem pl haverom 20 éves tok jól néz ki meg minden de soha nem volt még párja és még ősem érzi gaznak. Kitartás és tanulj az élettől sokat! A 15-20 közötti időszak nagyon szép szerezz valahonnan barátokat akár internetről is lehet vagy bárhonnan nyugi.

20f

2015. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem kell öngyilkosnak lenned

Én is 15 vagyok csak nem vagyok jó tanuló. Én is már jó sokszor gondoltam rá h öngyilkos leszek, tegnap egyik barátnőm tanácsolta is. De végül mindig rájövök h nem lenne értelme, mert jobb lesz. Én depis vagyok, hülyeséget is csináltam már. Légy erős és tarts ki. Minden jobb lesz idővel csak várni kell.

2015. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!