Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkedhetne, alakítha...

Hogyan ismerkedhetne, alakíthatna ki kapcsolatokat egy olyan ember aki nagyon csúnya és nem szimpatikus senkinek sem?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. A középiskolában és előtte sem voltak barátaim, kiközösítettek. Próbálkoztam a neten ismerkedni, de egyszerűen a képeim nem szimpatikusak senkinek sem, nem írnak vissza. Azzal is próbálkoztam, hogy 1 lány szalagavatóján én voltam a tánc partnere, de azóta mióta annak vége nem áll velem szóba. Vissza gondolva Neki sem lehettem szimpatikus.

Én igyekszem kedves lenni, segítőkész, de egyszerűen nem vagyok senkinek sem szimpatikus. Talán ha egyetemre mennék ott építhetnék ki kapcsolatokat, de ott se vagyok ebben biztos, hogy sikerülne. Napokig sőt hetekig nem beszélek senkivel sem még az interneten keresztül sem és kezdek lassan megőrülni. Miért van az, hogy más bulizik, élheti rendesen az életét, nekem meg az jutott, hogy gubbasztok itthon egyedül. :(



2015. márc. 14. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyaság relatív.

Az, hogy senkinek nem vagy szimpatikus, nehezen hihető.

Talán van a viselkedésedben, külsődben valami irritáló.

De ezeken lehet változtatni.

2015. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehezen megy a kommunikáció. Nem veszem észre a jeleket, nem értem az arc mimikát.
2015. márc. 14. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Hali, én barátkoznék veled. Nekem nincsenek ilyen problémáim. 18/L
2015. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Valami nem stimmel. Mit keres a kulcsszavak között az "öngyilkosság"? Remélem nem forult meg ilyesmi a fejedben!? A minap anyummal arról beszélgettünk hogy miért vagyokbolyan furcsa. Rengeteg hobbim van mégsem vagyok érdekes senki számára. 2 iskolában voltam eddig mégsem leltem barátokra. Úgy éreztem nem kellek senkinek és nem vagyok jó semmire.

Akkor azt mondta anyum hogy lehet hogy a környezetemmel van baj. Elsőre furán hangzott. Hog lehet? Egy egész osztállyal baj? Aztán arra gondoltam hogy talán nem olyan nagy baj ha kicsit más vagyok.

Gondolj arra hogy minden ember más. Biztosan találsz valakit akivel összebarátkozhatsz. Olvassgass a neten a testbeszédről meg az ilyesmiről. És az öngyilkosságot FELEJTSD EL!!! Egy értékes életet nem szabad eldobni azért mert mások bunkók veled.

15/l

2015. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is itthon gubbasztok folyton,de már rég nem érdekel ki mit gondol rólam.

de ha te ilyen zárkózott vagy,az egyetemen sem lenne jobb...neked kell nyitni.

2015. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 16:17

Te tényleg 15 éves vagy? Mert ha igen, akkor megmondom, hogy te neked miért vannak olyan gondjaid, hogy az osztálytársaid nem kedvelnek. Mert te nem vagy az a tipikus tinédzserlány aki csak vihogni tud egész nap. Értelmesnek, okosnak tűnsz. Olyannak akivel még én 40 éves nőként is szívesen leülnék egy pohár kakaóval és beszélgetnék érdekes témákról (nem a győzike vagy valóvilágról, mert nyilván ez neked is távol állna)

Ha tényleg ilyen vagy amilyennek gondollak, akkor egy percig se bánd, hogy más vagy. Felnőttként lesznek majd barátaid, lesznek majd olyanok akiknek pont úgy leszel jó ahogy vagy,

Kedves kérdező:

A csúnyaságról annyit, hogy az nem befolyásoló tény hacsak nem úgy, hogy barátnőt keresel, de válogatsz. Nyilván te sem veszed észre azokat a lányokat akik nem barbi babák, de kedvesek. Biztos lenne 50 ok, hogy miért nem tetszenek neked. Szóval a csúnyaság relatív. Ha ismernéd a sógoromat akkor el se hinnéd milyen csúnya ember. Hatalmas orr, vizenyős szemek, csontsoványság, enyhén púpos, össze-vissza álló fogak, és az arcát egy nagy bibircsók is díszíti. Mégis imádják a nők. Néha olyan barátnői vannak akikre még én is azt mondom nőként, hogy "nagyon szép nő".. Mégis hogy lehet? Úgy, hogy tisztábban van a sógor, hogy külsőleg nem egy Brad Pitt. A külsején nem tud, és nem is akar változtatni. Cserébe hatalmas humora van, vagány, és olyan szókinccsel rendelkezik, hogy bárkit le tud venni a lábáról. Tud hős szerelmes lenni, de tud bóhoc is lenni. Olyan mint Roxanne filmben Charlie a a tűzoltó férfi..

Amint tudnál változtatni az a viselkedés, hogy szimpatikus legyél.

2015. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ténleg 15 éves vagyok :) És köszönöm a bíztató szavakat remélem igaza lesz :)
2015. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek és a 15 éves lánynak is :



https://www.youtube.com/watch?v=LgqMZYYCzS4

2015. márc. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!