Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az anyám azt mondta hogy csak egy hiba vagyok az életében és reméli hogy meghalok. Erre azt mondtam hogy akkor is ezt mond ha megölöm magam. Erre ő azt mondta hogy nem érdekli legalább kevesebb problémája lesz. Az apámat csak akkor érdeklem ha pénz kell neki. Az iskolában kiközösítenek és ott is sokan mondják hogy öljem meg magam. Meg kéne tennem?

2015. márc. 21. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
15
2015. márc. 21. 20:21
 3/22 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson megtenni! Azzal csak nekik szereznél örömöt, ha kinyuvasztanád magad, ezt ne add meg nekik. Mikor mondta ezt anyád és miért? Mindig ilyen veled?
2015. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tegnap mondta mert megint össze vesztünk azon hogy vagdosom magam. Mindig ilyen velem .
2015. márc. 21. 20:23
 5/22 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság sosem lesz megoldás. Nem azért élsz, hogy másnak megfelelj, hanem azért, hogy magadnak felelj meg. Senkinek sincs joga megmondani neked, hogy élned kell-e vagy sem.

A suliban ne foglalkozz azzal, hogy mit csinálnak azok a kis mitugrászok, nekem is mondták már, hogy akasszam fel magam vagy fulladjak meg. Köpni rájuk és kész. Ugyanezt tudnám anyádra is mondani ha mindig azt mondja neked,hogy nem vagy tökéletes, hogy csak hiba vagy akkor se hallgass rá. Nem egy hiba vagy hanem egy ember, akinek joga van élni és boldognak lenni. A vagdosás kapcsán szerintem jó lenne ha felkeresnél egy pszhihológust. Ha meg úgy alakul 18 éves korban lépj le. Ne hagyd, hogy tönkretegyenek

2015. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Sajnos pszichológushoz nem mehetek mert anyám szerint azzal rontanám a család hírnevèt :'D

Amúgy köszi a választ sokat segített.

2015. márc. 21. 20:37
 7/22 anonim ***** válasza:
Keress célt, vagy valamit amibe kapaszkodhatsz, mert az sokat számít. A vagdosás meg nem jó, azt abba kéne hagynod.
2015. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tudom hogy abba kéne hagynom csak már nem tudom.

A céljaimat pedig már fel adtam mert egyiknek sincs értelme.

2015. márc. 21. 20:45
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért mondott neked ilyet? Mit szoktál csinálni, vagy anyukád alapból ilyen kedves teremtés?
2015. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szegény. :( Hogy mondhat egy szülő ilyet a 15 éves gyerekének? :O
2015. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!