Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, senkim sincs?...

Mit tegyek, senkim sincs? (bocs hosszú lett)

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy most 2 db kérdésem lenne.(a kettő kérdés kacsolódik egymáshoz).

Szóval az van,hogy nem vagyok egy népszerű diák.Most vagyok 6.os.Összesen az osztályból 6 barátom van.3 lány,3 fiú.

Szóval most az van,hogy a barátnőmmel nagyon összevesztünk a suliban,egy lány miatt(nem a barátom).és ugye összevesztünk,és most olyan 10 perce írtunk facebookon.Ott már a beszélgetés elejénél úgy volt,hogy jaaj kibékülünk,de a végénél,megint összekaptunk.Az a lány,aki nem a barátom többször is bekavart,és félrevezette a barátnőmet.A barátnőm helyettem őt választotta.Mi már 5 éve vagyunk együtt,de helyette egy ilyen kis chafka,dhögöt választott,aki bekavart+TÖNKRETETTE A KAPCSOLATOM,EGY FIÚVAL!!!Szóval a barátságnak vége.Így most van 2 lány,és 3 fiú haverom.De a volt barátnőm BIZTOSRA hogy megpróbálja elvenni tőlem a másik 2 barátnőmet is.(tapasztalat).És így akkor lesz 3 fiú barátom.De a fiúkhoz hiába megyek elzavarnának,hiába hogy a haverjaim,csak hogy ez fiús dolog...stb És kicikiznének emiatt.Szóval így egyedül vagyok.Más osztályokból is vannak barátaim,de hozzájuk meg nem akarok oda phofátlankodni+még attól hogy velük vagyok attól még magányosan fogom magam érezni.Most abba reménykedhetek,hogy a 2 barátnőmet mégsem tépi el tőlem,bár ennek kevés a valószínűsége.Ráadásul a volt barátnőm(Brigitta) összejött egy sráccal.Az eddig szép,és jó lehet neki,de félek.A pasijától.Félek hogy nekem jön,mert az a fhogyatékos volt barátnőm hazudni fog neki.És félek hogy az a kis ghörény nekem fog jönni.Ráadásul meg se tudom majd védeni magam.Most ebben a helyzetben mit tudnék csinálni?Más is volt már így?Mit csináljak egyedül?:c Már sok problémám van így is már a halálomat kívánom.....



Másik kérdésem az lenne,hogy magántanuló akarok lenni.

Anyummal már beszéltem,de akkor másik suliról.

Ő engem nem akar elengedni másik suliba,mert DE MÁR CSAK 2 ÉVED VAN!-.- Jó igaz,de már nem bírom ki.Egy rohadt barátom sincs akivel állandóan el tudnék lenni,és utálom már a sulit.A jegyeim nem rosszak,csak matekból kell rágyúrni.Emiatt is magántanuló akarok lenni.Ez mivel jár?Milyen indokot mondjak amivel el is enged magántanulónak az igazgató?Garantáltan meg tudok tanulni itthon.Hogy mondjam el ezt anyumnak,hogy meg is értse,és beleegyezzen?Ha nem egyezik bele,akkor nem tudom mi lesz velem..:C



2015. ápr. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid igaz barátok nem hagynak el,ha nem azok,sose voltak igaz barátok,ami meg a sulit illeti,szerintem 2 év nem sok,utána meg oda mész ahova csak akarsz,közēp suliba..Ha viszont barát kell,írj én barátkozom veled.De ne légy emiatt elkeseredve,minden jobb lesz hidd el :)
2015. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm,és igazad lehet.:(

Csak tudod most elég nehéz korszakom van....

Szívesen barátkoznék veled.:)

De mindenesetekre a magántanulós dolgot még próbálgatnám.Hátha...

2015. ápr. 22. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

yutubon nagyon jó matek feladatok vannak ajánlom

"zseni leszek"

2015. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!