Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget ért egy hosszú párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy hosszú párkapcsolatom (több mint 6 év volt), csak Vele csókolóztam, feküdtem le. Senkim se volt rajta kívül. Bár ennyi idő eltelt, még se érzem magam tapasztaltnak. Ez hátrány lehet a következő kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Mennyire nézne le mondjuk egy 25-26 éves férfi emiatt?


22N


2014. aug. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyire, nem kell tudnia.
2014. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam... Attól félek, hogy egy ilyen korú férfi bénának tartana az ágyban. Persze volt nemi életem, mint már leírtam, de kb tök monoton volt az egész, nem jutottunk egyről a kettőre. Így úgy érzem, mintha elölről kellene kezdenem mindent. Lehet bután hangzik, főleg ennyi idősen, de van bennem egyfajta visszatartó erő a következő kapcsolatot illetően, és igen, nagy részt az intimitás miatt.
2014. aug. 5. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privát válaszokat is, de nem szeretnék itt ismerkedni.
2014. aug. 5. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gond lenne, bár van, akinél ez rossz pont. Fiatal vagy. Van, aki annyi idősen veszíti el a szüzességét. Az új kapcsolat sok újat fog neked hozni szexuális téren (amit nagyon élvezni fogsz :) ). A következő párod vezetni fog, majd belejössz.

N

2014. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :))
2014. aug. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!