Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Testnevelés felmentés indoka?

Testnevelés felmentés indoka?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és holnap semmiképp nem szeretnék tesizni, aminek nincs különösebb indoka, de valami mégis kéne, ami "leellenőrizhetetlen"... Tippek, amik beváltak?
2015. ápr. 23. 20:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Meghúzták reggel a lábad,és nagyon fáj
2015. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meghúztad*
2015. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha lány vagy, akkor menstruációs görcsök miatt pl.

Egyébként meg egy lusta személy lehetsz! Ennyire nehezedre esik kibírni 45 perc tesit? Vigyázz, egy kis mozgás még megárt neked! :D

2015. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Hányingered van (de lehet, hogy látszana rajtad, hogy semmi bajod).
2015. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy szoktam megoldani hogy:

1.: Tanárnő! Otthon hagytam a cuccomat! (Van amikor még így is beállok, de ha nincs kedvem akk nem muszáj csak 5 ilyen után megy az 1-es) Ez azért is jó, mert lellenőrizheti, de nem tud mit csinálni vele.

2.: Tanárnő! Semmi kedvem tesizni most! Csináljunk mást vagy kérem az egyest, nekem mindegy. Ilyenkor valamikor kapok 1-est valamikor nem.

De még ezekkel is bőven 4-es felett vagyok átlagban.

2015. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

E.ü.okok miatt,vagy színlelj rosszullétet,fájlald a kezed/lábad ilyenek.

Amúgy teljesen megértelek én is utálok tesizni. :D

2015. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire büntetik nálatok, ha nem visztek szerkót. Ha annyira nem vészes, nagy sajnálkozva be lehet adni olyan dumát, hogy jaj, reggel nagy siettedben elfelejtetted magaddal vinni a tornazsákot.


Egyebek:

-reggel hánytál, rosszul voltál c. sztori (de akkor arra ügyelj, hogy a tesitanár ne lásson napközben zsíros kaját, melegszendvicset, büfékaját enni, és próbálj meg ne kicsattanóan egészségesnek kinézni és ne túl sokat vigyorogni, ugrándozni stb. napközben)

-ha lány vagy, akkor extrán erős menstruációs görcsök (persze akkor, ha nem tudja kb., mikor jön meg)

2015. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
becsipődőtt a nyakad amikor aludtal, nekem sűrűn becsipődik ilyenkor nagyon fájj és alig tudom mozgatni
2015. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!