Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljes felmentés tesiből?

Teljes felmentés tesiből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10.-es lány vagyok. 4 éve volt egy balesetem magasugrásnál, és azóta gyenge, laza a bokaszalagom, tulajdonképpen részleges ízületi szakadásom van a jobb bokámban. Jelenleg könnyített felmentésem van, de semmivel se jobb, már begörcsöl a bokám, gyakran félrelépek és akkor napokig be van dagadva, nem tudok lábra állni... Szerintetek erre adnak teljes felmentést? Vissza kellene mennem sebészetre most a szünetben, vagy ortopédia? Semmi értelme bejárnom, mert nem osztályozhatnak futás és ugrálás alatt. :/



2015. márc. 29. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ha most felmenteted magad teljesen, azt 30 èves korodban úgy fogod bánni mint a fene...
2015. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A baleset előtt sportoltam, rengeteget; versenyszerű táncolás, magasugrás. Amúgy is hiányzik a mozgás, szóval nyáron fogok megint menni Tambunellora, ha minden igaz. Meg kondiba is menni fogok, nem fogom megbánni, főleg, hogy informatikai szakmát tanulok...

És ami azt illeti, 70 éves bunkó kiképző tanárunk van a másik kettőn kívül, szóval ha a feladatot se úgy csináltuk ahogy neki tetszik, konkrétan elküld minket az anyánkba... Ha meg felmentetem magamat, megbánnám, mert a másik két tanár órája borzasztó jó hangulatban telik, szeretem a tesit, de ez a tanár borzasztó... Nem egyszer estem el az óráján úgy, hogy napokig sántikáltam feldagadt bokával...

2015. márc. 30. 21:48
 3/3 *Glissade* ***** válasza:
Menj át gyógytornára!
2015. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!