Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tehet olyat a tesitanár hogy...

Tehet olyat a tesitanár hogy leszarja az igazolást?

Figyelt kérdés

el van törve az ujjam, nem birom lefele tartani sem bevittem az igazolást ma és megkérdeztem kell e mennem holnap gyógytesire, és a tanár azt mondta őt nem érdekli az igazolás mert attól még hogy eltört az ujjam a többi testrészem jó azokkal dolgozunk, tehet ő egyáltalán ilyet hogy leszarja a kórházban irt 3hetes igazolást??

volt már régebben is ilyen egy másik srácnál ő nem tett semmit de nem tudom annyiban hagyjuk e



2015. febr. 4. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel az ilyen tanárt!
2015. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint komolyan?
2015. febr. 4. 14:25
 3/5 anonim válasza:
Hát nálunk a tesitanár is kb ilyen.. tesóm keze el volt törve és megmutatta neki az igazolást, erre az volt a válasza, hogy nincs az eltörve és nem adott neki felmentést..
2015. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:
A szüleidnek szólj, ők majd beszélnek vele vagy az osztályfőnökkel.
2015. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja szóltam bementek beszélni és amikor bementem tesire akkor azt mondta menjek haza a francba, de ott maradtam hogy ne irhassa be az igazolatlant az a fasz
2015. febr. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!