Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy menjek be egy olyan...

Hogy menjek be egy olyan iskolába, ahol azt hiszik fogyatékos vagyok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 09:13
 1/9 A kérdező kommentje:
És a másik fele,meg nem normálisnak tart,most melyik a rosszabb?
2015. ápr. 29. 09:16
 2/9 A kérdező kommentje:
De ami még ennél is furább,hogy egy erősebb iskolában sokkal jobban tanultam,és ahová járok,az egy nagyon gyenge iskola,de az oktatás nulla,így valóban nem veszek róla tudomást,de akkor se vagyok hülye,meg fogyatékos
2015. ápr. 29. 09:18
 3/9 A kérdező kommentje:

Angol tanárom még említette is ""menjek egy másik iskolába" gondolom fogyatékos -iskolára gondolt :/

de annyira nem érdekelt ,amúgy is elakartam menni :)

2015. ápr. 29. 09:26
 4/9 Hecarim ***** válasza:

Lábbusszal. Nehéz a ködben tapogatózni, kik hiszik ezt, tanáraid, osztálytársaid?

Persze amennyiben általánosítani akarunk, szimplán ne foglalkozz vele. Szokták mondani, az üres hordó kong a leghangosabban, sok esetben azért piszkálódnak az emberek, mert magukkal sincsenek megelégedve, ezzel kompenzálnak úgymond. A lényeg az amit Te gondolsz, mások csak találgatni tudnak arról milyen vagy, ezt tartsd szem előtt.

Mindemellett természetesen ne tűrj el mindent.

2015. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be,mert az Angol tanárom ezt mondta szó szerint ,és szőke szamár célzást is emlitett,a táblánál,mivel angolon csak én vagyok szőke,rám gondolhatott :)
2015. ápr. 29. 09:34
 6/9 A kérdező kommentje:
De már lemostam magamról a szőke imidzset ,fekete hajú lettem újra,max most fekete szamár leszek
2015. ápr. 29. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél normális és bizonyítsd be, hogy ne vagy fogyatékos.
2015. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "nagyon üres" emberek szokása,hogy másokkal foglalkoznak állandóan,csak azért teszik,hogy ne kelljen észrevenniük a saját problémáikat! Hiszen ha a saját dolgukkal kellene törődniük akkor meglátják az adott feladatot nem képesek megoldani!A gondjaik természetesen állandóan halmozódnak és a feszültség is egyre inkább nő bennük.

A te tudatodban mit jelent a fogyatékos szó?

Foglalkoztam fogyatékos emberekkel és azt kell mondanom:Náluk szeretetigényesebb,szeretetre méltó embert nem nagyon találsz! A fogyatékosság másik oldala:ahol kimarad valamely érzékszerv a működésből ott egy másik érzékszerv működése felerősödik.

Pl: a vakoknak rendkívül jó a hallásuk és a tapintásuk. A szellemi fogyatékosoknak a kézügyességük és a monotónia tűrésük.Akik fizikailag sérültek azoknak jó a memóriájuk és okosak.

Akik egészségesnek látszanak azok még nem jöttek rá,Ők hol sérültek vagy nem is akarnak rájönni a gyenge pontjaikra?

Szerintem nyugodtan felvállalhatod "ha lenne" a fogyatékosságot,már csak azért is mert akkor pontosan ismered miben vagy a legerősebb.

2015. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálkozom ha ezek után nem tudsz bemenni az iskolába,menj át másikba,én is azt teszem
2015. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!