Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szólnom kéne az osztálytársamn...

Szólnom kéne az osztálytársamnak, hogy lehetne igényesebb?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki szerintem nagyon igénytelen. 16 éves létére nem hord normális melltartókat, hanem ilyen kis vékony anyagú izéket, amik olyanok, mint a sportmelltartó, csak nincs benne szivacs se meg merevítő sem. És emellé elég nagyok is a mellei és amikor leveszi a pulcsiját, mindig látszik, hogy ott lógnak a mellei, de annyira, hogy kb elfoglalnak mellette még két helyet a padon, ráadásul csomószor kirajzolódnak a mellbimbói is, nagyon undorító látvány...

Ami még idegesít benne, hogy az iskolában a lányoknak párosával kell mosdóba járni, mert nem lehet bezárni az ajtókat és ez a gyerek gyakran engem hív el pisilni. Viszont wc-zés után nem is mos rendesen kezet, hanem annyit csinál, hogy kinyitja a csapot annyira, hogy kb éppen hogy folyik belőle egy kicsit a víz, bedugja alá egyetlen egy másodpercre az ujjai végét és kész. Szerintem ezzel nem nagyon lehet lemosni a koszt a kezünkről, magyarul a nap hátralévő részeiben hugyos kézzel kajál meg fogja meg a kilincseket meg minden. Ja meg a kedvencem, mikor poénból elkezdi az arcomra fröcskölni a vizet (meg a vizeletét) "kézmosás" után a kezéről..

Az más csak mellékes, hogy még akkor se képes rendesen kezet mosni, mikor betétet cserél.

Valamint még az zavart nagyon, hogy osztálykiránduláson megkért, hogy menjek el vele zuhanyozni és mikor bevittük a cuccot a fürdőszobába, eszembe jutott, hogy otthagytam a szobában a fogkefémet, elmentem érte és mire visszaértem a fürdőbe, a csaj már le is zuhanyozott és elkezdett tök pucéran ott járkálni előttem...Pedig egyáltalán nem vagyunk annyira jó viszonyban, sőt, én még a legjobb barátnőm előtt se vetkőznék le teljesen meztelenre...Nagyon ciki volt.

Szerintetek szólnom kellene neki?

Én is lány vagyok egyébként..


2015. máj. 5. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne nagyon kísérd ki a retyóra mer ez tényleg undibundi és ez a pucérkodás meg csak hab a tortán mér nem mondtad neki hogy, kapjon fel valamit és talán egy kicsit elszégyellte volna magát
2015. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem nyugodt lélekkel megmondhatod neki az okát ennek az egésznek hogy, mért nem vagy vele annyit mer hát veszíteni valód nincs
2015. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akartam neki mondani, hogy öltözzön fel, de annyira zavarban voltam, hogy megszólalni is alig bírtam :s
2015. máj. 5. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedbe tuti nem bírnám tovább
2015. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!