Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti megbocsajtanatok ezutan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti megbocsajtanatok ezutan?

Figyelt kérdés
ha tegyuk fel lefekudnel egy csajjal gumi nelkul, (a vegen azert kiveszed) ezutan kozli veletek, hogy terhes, mar elhiszitek meg minden, ezutan pedig azt mondja, hogy csak szopatott, mert meg akart leckeztetni?

2015. máj. 4. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha gumi nélkül szexelnénk és amint kiveszem ilyet benyögne hát én elröhögném magam...

ha két hét mulva közölné lehet meglepődnék

ha utána mondja hogy szopat... hát az volt hozzám az utolsó mondata ebben az életben

2015. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
persze :D ez csak vicc
2015. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kb 3 hettel utana kozolne, es full hihetoen.

Utana hagyna ebben a hitben kb 1 oraig, de utana elmondana az igazat.

2015. máj. 4. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
2x akartak nekem ilyet beadni, ilyenkor benne van a pakliban hogy megcsalt és mástól esik teherbe. de én min a 2x tudtam hogy tőlem nem lehet. kivártam a pillanatot amikor biztosra tudtam és elküdtem mind 2 esetben a p be.
2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megmondanám neki, hogy én is csak szopatlak amikor kijön a tarkóján a farkam
2015. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem dugok gumi nélkül.
2015. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék, és a lányon is látnám ugyanezt, megbocsátanék. Egyébként nem.
2015. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És persze nem használom a megszakításos módszert, ahogy fentebb írták.
2015. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!