Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Ti megbocsájtanáto...

Mit tegyek? Ti megbocsájtanátok ennek a seggnek?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori:


Egy barátnőm(most legyen Rebeka),elég rondán elbahaszta az iskolás életemet.Összevesztünk,és elmondta mindenkinek a legféltettebb titkaimat.titkaimat. Cshesztet is,és már legszívesebben a falhoz verném a fejét.-.-

Mikor megtudtam hogy elmondta a titkaimat akkor mikor megláttam,elkezdtem vele üvölteni!Lesett is mindenki aki eddig piszkált.Akkor senki sem mert odajönni hozzám,még a nayobbak se.Még életemben nem üvöltöttem ekkorát senkivel,és soha nem voltam ennyire dühös mint most.Már kivan ezzel a rohadt lánnyal a .......öm,és már legszívesebben megverném.-.-


Ötletek?Ti ennek az ismeretlen állati eredetű görénynek megbocsájtanátok?Hogyan bosszuljam meg?



2015. máj. 6. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány te ....Ellentétben veled
2015. máj. 7. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!