Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félreértésből "hazudtam" az...

Félreértésből "hazudtam" az egyik tanáromnak. Megemlitsem neki, hogy felreertettuk egymast, vagy nem is emlekszik mar ra?

Figyelt kérdés
Hetfon beszelgettem az egyik tanarommal, es kb. olyan szintu volt a felreertes, mintha azt mondtam volna, hogy fiu tesom van, pedig lany, azert mert azt hittem, hogy egy osztalytarsam testvererol van szo. Csak nem akarom, hogy ha kiderul akkor azt gondolja, hogy hazudtam neki.

2015. máj. 10. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy ügy. Lehet, hogy már el is felejtette.
2015. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lebukáskor napvilágra kerülő szégyenletességen, erkölcstelenségen és megvetendőségen túl milyen következményei lehetnek a félreértésnek?
2015. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is ettol felek...de akkor mit csinaljak? Ora utan csak ugy menjek oda, hogy Tanárnő, amikor azt mondtam hogy.....az felreertes volt, mert valojaban... Ez nem venne ki nagyon furan magat?
2015. máj. 10. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tedd ezt, max mosolyog egyet és azt mondja, hogy rendben van. :)
2015. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Holnapig meg masok velemenyet is varom ;)
2015. máj. 10. 22:36
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Hát ez tényleg csak egy pici félreértés. Ha nagyon szeretnéd tisztázhatod,hogy azt hitted másról van szó, és rosszul mondtad, de ne félj nem lesz semmi baj!

2015. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tedd ezt, nem egy nagy dolog ez végülis. :D
2015. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!