Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez igaz, hogy a cigány gyereke...

Ez igaz, hogy a cigány gyerekek piszkálják/megalázzák a magyar gyerekeket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 19:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Többségükben.
2015. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Kitépték a kezemből a füzetemet a házimmal, táskámat szándékosan leették/összekenték (később vinnem kellett mindenhová), ellopták a rajzcuccaimat, a beadandó házimat a tanárnál beadták úgy, mintha együtt csináltuk volna, csak ők elfelejtették ráírni a nevüket (a tanár meg nem mert vitatkozni), felpofoztak amiért nem adtam oda az angol házimat szünetben...

Dehogy, honnan veszed ezt a marhaságot?

2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindenhol. Vannak olyan helyek ahol sok roma van magyarok mellett, és remekül integrálódtak, semmi gond nincs velük.


De többségében igen. Nagyon sokszor fordul elő ilyen eset.

2015. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A magyar-cigány konfliktus közismert probléma (különösen Borsodban), a gyerekek között is ugyanez van?
2015. máj. 13. 19:31
 5/35 A kérdező kommentje:
Sőt ilyen még magyar és magyar között is van, akkor cigány és magyar között miért ne lenne?
2015. máj. 13. 19:33
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Ez Budapesten volt, általános iskola 6. osztályban.

Többször elmentek a lakóházamhoz bandázni, hogy megvernek, mert nem segítettem nekik a dogáknál.

Igen, előfordul gyerekek közt is.

2015. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Engem kisiskolásként vertek meg egyszer,mert olyan játék volt nálam,ami neki(k mert hogy többen voltak) kellett.

Idegen gyerekek,nem ismertem őket.

2015. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem feltétlenül. Munkámból kifolyólag egész napomat roma és magyar gyerekek közt töltöm, és egyáltalán nem ez a jellemző. Nem pisztálnak senki csak azért, mert magyar.
2015. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem általánosítunk, és nem vagyunk rasszisták, ezért nem mondhatjuk, hogy mindig így van mindenhol... csak úgy kb. 90%-ban.
2015. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen dolog csak a képzelet szüleménye lehet. Aki mást mond, az hazudik.
2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!