Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez igaz, hogy a cigány gyereke...

Ez igaz, hogy a cigány gyerekek piszkálják/megalázzák a magyar gyerekeket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 19:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én Borsod megyében élek, gyerekek közt se fényes a helyzet... Suliba direkt nem viszek pl. mobilt, vagy olcsóbb fajta és rosszabb minőségű cuccokat (pl. tollat) használok oda, mert elcsórják a dolgaimat. Elsős voltam, mikor még volt automata a suliban, minden nap kaptam 200 forintot forrócsokira, mindig lenyúlták (kb. 3 héten keresztül) a felét szünetben a táskámból. Mi szedjük az osztálypénzt, első óta nem fizet egyik se, 10 000 feletti lógásaik vannak, de mi vagyunk a sz*rarcok, ha anyum felszólítót küld, mert hát tudjuk ki fog fizetni ennyit. Hát bocs, kétszázasával is adhattátok volna, hogy ne mostanra gyűljön fel... Egy kis dolgot kijavítasz rajta, egyből anyázik, ha visszaszólsz, akkor fenyegetőzik a családjával, hogy majd bejön apu/tesvír osz' megver... Csórják a kajádat éveken keresztül "tudod hogy én is adtam" címszó alatt, mikor 1x adott 3 szem chipset. Persze ezért te évekig add neki a szendvicsedet, csokidat, stb... Lehülyéz mindenből, de persze akkor jó vagyok, ha valakitől doga alatt kell kérdezgetni. Ha mondod, hogy azért ezt jó lenne már tudni (mondtam ezt angol bemutatkozásról, hatodikban, mikor csak nevet, kort meg lakhelyet kérdezett a dolgozat ismétlésképpen...), akkor egyből ugat, hogy "jóvanmá nem mindenki olyan zseni, mint te" :D Verekedések is sokszor vannak... Van egy gyerek az osztályomban, bukott, drogos, 15 éves (nemsoká 16) és hetedikes... Mindig bejön reggel, aztán vagy rögtön elmegy, vagy ebédszünetben. Vagy nem is jön be, szerintem egész évben összesen egy hónapot se volt bent. Ha meg bejön, akkor tuti, hogy pár órán belül a rendőr hozza vissza...

Szóval a legcsóróbb fajtát fogtuk ki, osztály 3/4-e ilyen. Minden magyar gyökér, ők "rajoskodnak".

2015. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Nagyon kevés kivétel van. De nem csak a gyerekek, a felnőtt C kategóriások is bepróbálkoznak azokkal akiken látják hogy nem üt vissza. Ha meg igen akkor van a meglepődés.
2015. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem feltétlenül. Munkámból kifolyólag egész napomat roma és magyar gyerekek közt töltöm, és egyáltalán nem ez a jellemző. Nem pisztálnak senki csak azért, mert magyar."


És ez mégis melyik bolygón van? Egyébként köszönjük a liberális propagandát, de ezt már a kutya sem veszi be.

2015. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
28%
#13: igazából nem vártam más reakciót. Egyébként egy budapesti belvárosi iskolában, rengeteg hátrányos helyzetű gyerek közt.
2015. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok peldanak.

8eve piszkalnak es a tanaroknak hiaba szolok mert tehetetlenek.Vagy nem mernek szolni,vagy magasrol tesznek ra mit mondanak.Az en iskolamba tobb a roma szarmazasu mint a magyar.(persze van koztuk normalis de itt a tobbseguk nem az)

2015. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Kemény világban élünk :O
2015. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor volt cigány osztálytársam, az mindig cseszegetett. Volt, hogy ellopta mások kajáját és rám akarta fogni. Sőt, olyan is volt, hogy az egyik tök normális tanárommal (akit mindenki szeretett, és ki is álltunk mellette) kezdett ki egy ilyen kis nyomorék 14 éves, és a tanárom felmondott miatta, gondolom a háttérben ott volt a "kiscsalád"...

Lehet lepontozni és mondhattok akármit, én magyar vagyok és szívemből gyűlölöm a cigányokat, volt már dolgom jó párral és egyetlen egy darab pozitív tapasztalatom sincs.

2015. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Én Vas megyei vagyok, itt is sajnos sok cigány él (persze közel sem annyi, mint keletebbre, de így is épp elég). A falusi, általános iskolai osztályomban 11 gyerekből 5 cigány volt, később gimibe mentem, ott jobb volt a helyzet, de a városi szakközép meg tele volt velük és egy buszon utaztam velük. Folyton gúnyolódtak rajtunk, gimiseken, lökködtek a buszon, gúnynevekkel illettek, még általánosban volt, hogy egy cigánygyerek meg akart verni (kb. 7-8 éves voltam) lány létem ellenére. A családomba is beházasodott egy cigány, az ő gyerekei is mindig balhésak voltak, folyamatosan gond volt a magatartásukkal. Szóval nekem csak rossz véleményem van róluk.
2015. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Én faluban élek, nálunk szerencsére alig van cigány, amikor kicsi voltam össz-vissz 1 család volt csak, viszont a két gyerek a legrosszabb fajtából valók, akiktől minden gyerek félt. Úgy 13 éves lehettem, ők 1 évvel fiatalabbak. Hazafelé tartottam és láttam, hogy egy 10-11 éves fiút megállítottak az utcán és kényszerítették, hogy húzza le a nadrágját és kezdjen el önkielégíteni. Ez még számomra is megrázó volt, hát még akkor a fiúnak.

Egyébként szerencsés vagyok, mert olyan iskolákba jártam, ahol nem voltak cigányok, maximum osztályonként 1-2, de soha nem voltak gondok.

2015. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 3 közül valamelyik és verekedtetek is a cigány gyerekekkel?
2015. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!