Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez igaz, hogy a cigány gyereke...

Ez igaz, hogy a cigány gyerekek piszkálják/megalázzák a magyar gyerekeket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 19:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok. Én nem verekedtem velük, inkább próbáltam olyan kapcsolatot kialakítani velük, hogy semleges legyek a szemükben, ne szálljanak rám. Unokatesómra rászálltak, és szegény mindig félt hazamenni az iskolából is, mert feléjük kellett mennie. Nekem egy másik cigány család gyerekével volt annyi, hogy játszottunk barátnőmmel az udvaron, a cigányok mentek az úton és elkezdtek minket kővel dobálni, de nem kis kavicsokkal, hanem olyannal, ami azért tud nyomot hagyni.
2015. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Kitérdelték az első fogamat, vissza kellett műteni... Eltörték a kezem.... Az iskola a rendőrség semmit sem csinál. Azóta mindennapos hogy megvernek...
2015. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22-es válaszoló! Ez rossz lehet neked.
2015. máj. 30. 15:24
 24/35 A kérdező kommentje:
Sajnállak!
2015. máj. 30. 15:24
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
22: Miért vagy még abban az iskolában? Miért nem iratkoztál át máshova? Apád miért nem verte s...rrá azokat, akik megvertek?
2015. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor rajuk szallnanak...
2015. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
58%
Csicskáztatnak is? Miket csinálnak és csináltatnak veled?
2015. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
Itt nálunk 3000 emberre 100 cigány van és a fele normális a másik felét meg annyiszor összeverték a kötekedés meg a lopás miatt a falubeliek,hogy már alig van betörés,teljesen normálisan megélünk egymás mellett és jóba is vagyok velük.
2015. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
82%

Nálunk is ez ment régen, a r***dt cigányok elvertek minket, mindig elvették a pénzünket, aztán 10.osztályban jött egy új gyerek, ilyen skinhead típus, akkor kezdett megváltozni minden, gyűjtött maga mellé pár embert és elkezdték verni a cigányokat, mostanra 11.osztály azt értük el, hogy a cigányok egy szót se mernek szólni, sokuk elment másik suliba, amikor én is beálltam a skinhead srác mellé, pár cigány megfélemlítette a családomat, meg betörték a faterom kocsijának az ablakát, aznap elmentünk pár osztálytársammal + apámmal meg pár haverjával a putriba és ,,beszélgettünk'' velük :)

Azóta minket békén hagynak, viszont szegény öreg néniket meg a kicsiket bánják, viszont ha mi ott vagyunk akkor ,,nagyon kedvesek'' :D

Van is egy ilyen történetem: Reggel mentem a suliba, 2 cigány piszkált egy lányt ( magyart), amikor meglátták, hogy arra felé megyek, akkor gyorsan elmentek :D ( pedig én életemben egyszer verekedtem, csak hát a skinhead srác mellett lett egy kis hírnevem), tehát nálunk a faluba hál istennek nem annyira durva a helyzet).

2015. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a hír: megverik megalázzák és csicskáztatják őket borsodban , Nógrádban és Szabolcsban kisebb falvakban-
2015. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!