Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki utaná is tartotta a...

Van aki utaná is tartotta a barátnőjével a kacsolatot hogy általánosba együtt jártak és középsuliba külön?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos a barátnőm barátsága mekkora az esély hogy tartjuk majd? Két különböző suliba vettek fel minket ami nagyon nehéz mind2nek ha tartja vki akkor milyen időközönként alálkoztok?lehet erre az egészre esély? Most van gólyatáborba és eléggé felatálja magát az új osztálytársaival

Hogy kérdezzek rá hogy jobb fejek e az osztálytársai mint én és neki szándékába áll e tartani a kapcsolatot?valaha el e felejt?(nem szeretnék bunkó stílusba rákérdezni)

Légyszives csak normális válaszokat :))



2014. júl. 8. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátnőm, bár az általános után pár év kimaradt a barátságunkban, de aztán megkerestem, és újraindult - középkorúak vagyunk, úgyhogy már elég régóta tart. 15 éve más városban élünk, de elég sűrűn hazalátogatok, és akkor mindig találkozunk, és telefonon meg e-mail-en is tartjuk a kapcsolatot.
2014. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia :) szerintem ha igazán jó barátnők vagytok, ezek után is tartjátok majd a kapcsolatot :) mondjuk én pont rossz embert fogtam ki, az osztályban volt egy csaj, akit én a barátnőmnek tartottam, és azt hittem, ő is engem, de mint kiderült, nem nagyon jelentettem számára bármit is..pedig még csak nem is kerültünk olyan messze egymástól, egy suliba vettek fel minket, csak épp őt KNy-es osztályba, engem meg nem és amíg én év elején mindig írtam neki fészbukon, hogy szia, hogy vagy, ő magától sosem írt rám...meg az ő házuk előtt szálltam fel reggelente a buszmegállóban és tudtam, melyik napokon van első órájuk és olyankro mindig felhívtam, hogy megyünk-e együtt, de az esetek nagyrészében mindig az volt a válasza, hogy nem, most nincs kedve, majd a következővel megy...év vége felé már a folyosón is, mikor találkoztunk, alig köszönt nekem...komolyan mondom, az a csaj tbbet köszönt nekem, aki csak az évfolyamtársam votl általánosban és soha egy darab szót nem beszéltünk általánosban, csak így arcról ismert és köszönt nekem...ezzel a csajjal meg évekig ""baránők"" voltunk és még köszönni se köszön...szégyen -.-'

de remélem, veletek másképp lesz :3

2014. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!^^

Mi hárman vagyunk legjobb barátnők, egy általánosba jártunk, én ugyanúgy BP-re mentem gimibe, ők ketten pedig 200 km-rel arrébb, vidékre. (Ugyanoda.)

Facebookon ha tudunk, írunk, mindent kimondunk a másiknak, ami zavar, vagy amin változtatni kéne. Nyári szünetben (mint most is:DD) sokszor talizunk, csinálunk programokat, megbeszélünk mindent. És bár mindannyiunknak van rengeteg új barátja középsuliból (nekik ugye nagyjából közösek), összetartunk. Én pedig soha nem éreztem rosszul magam, mert ugyanannyit meséltünk, ők is belevontak engem mindenbe, és fordítva.:) Sőt, lehet, hogy még szorosabb lett a kapcsolatunk, mint azelőtt.^^

Ha elég erős a barátságotok, akkor biztos, hogy ennyinél sokkal többet is kibír!:3

Jó középsulit, baromi jó lesz.:DD

2014. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 ilyen barátnőm is van. Mondjuk engem csak az egyik érdekel igazán, vele van, hogy napi szinten találkozunk, de minimum hetente. A másik kettővel ritkábban, fél évente egyszer-kétszer. Ha erős a barátságotok és nem laktok baromi messze akkor szerintem 2014ben nem akadály tartani a kapcsolatot. Arra viszont készülj fel, hogy te is és ő is nagyon sokat fogtok változni és nem feltétlen egy irányba. Szóval türelem és elfogadás is kell hozzá, és tudnod kell alkalmazkodni a másik változó személyiségéhez.
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 barátnőm volt áltiban.Megbeszéltük,hogy attól,mert mindhárman külön városba,külön gimibe megyünk tartjuk majd a kapcsolatot főleg,hogy nem is lakunk messze egymástól.


Aztán letelt az első gimis év és mindkettő szépen lemorzsolódott.Írtam nekik kerestem őket de ők viszont már nem. Aztán egyikkel azt se tudom mi van már 4 éve nem láttam,nem beszéltem vele.Másikkal pedig nagy ritkán beszéltem,nagy ritkán találkoztam.Most úgy tűnik ő nagyon vissza akar jönni hozzám.Állandóan találkozni akar.Csak részemről már nincs meg az a kötelék amiért én újra barátomnak fogadom.Én kerestem őt évekig,ő meg leszart és most tegyek úgy mintha semmi nem történt volna? Van egy legjobb barátnőm,nekem ő teljesen megtestesíti az igaz barát fogalmát.

2014. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!