Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez Barátság? Barátnak választo...

Ez Barátság? Barátnak választottunk egy fiatal házaspárt.4-hónapos kis gyermekük van. Napi szinten jártak hozzánk. Ha mentek buliba mi vigyáztunk a kicsire. A főztömet és a sütiket is örömmel elfogadták. Mondták hogy főzhetnénk együtt.

Figyelt kérdés
3-4 alkalommal,bolognait is csináltam,kedvencük lett.Legközelebb megkértem, hogy most ők vegyenek meg hozzá mindent,és Én megfőzöm.Azóta alig járnak, a kicsit nem is hozzák, és egy falatot sem esznek nálunk. Persze a bolognaiból sem lett semmi.

2013. máj. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább potyázásnak tűnik.
2013. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználtak benneteket. Ez nem barátság. Miért nem együtt mentetek bulizni? Az együtt főzés is olyan lett volna, hogy ti megveszitek a hozzávalót, ők meg kavargatják. Nem akarlak megsérteni, de találtak egy jó bolondot. Ne sajnáld, hogy már nem mennek. Biztosan összebarátkoztok különb emberekkel, mint ők voltak.
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted egy ilyen semmiség miatt a barátságnak VÉGE ???
2013. máj. 25. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon nehezen barátkozom már kb,a tizenhatodik emberrel járok hasonló képp. Megválogatom és mindig beletrafálok. És még mindig bízom az emberekben.
2013. máj. 25. 19:20
 5/5 mistyc7 válasza:

Én is mindig csalódom. Pedig szeretem az embereket, a sok csalódás ellenére is! De már nagyon nehezen barátkozom, egyáltalán nem merek kezdeményezni. :(


Szerintem lehet abban valami, hogy csak kihasználtak. Sajna már jártam hasonlóképpen. Nem értem miért! Lehet totál naiv vagyok. De nem értem miért hoz össze a sors ilyen emberekkel. Pedig vannak barátaim, csak sajnos nagyon messze vetett a sors tőlük. Szóval hiszem, hogy nem minden ember ilyen. De aki igen azt én elkerülöm és keresek olyat, aki nem. Talán butaság. De én így tennék. Hagynám őket. Ha igaz barátok akkor keresni fognak és helyre áll a kapcsolat. De nem úgy, hogy megint kihasználnak. Bocs hogy sok lett. :P

2013. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!