Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha állandóan...

Mit tegyek ha állandóan oltogat az osztályfőnök?

Figyelt kérdés
Egy konkrét eset: ma mondta hogy a könyvosztás auguaztusban lesz. Megkérdeztem hogy mikor kell bejönni és rávágta hogy "Ó neked úgy is jönni kell a pótvizsga miatt". Semmiből nem állok bukásra. Ez nem személyi jog megsértése?

2015. máj. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélj a szüleiddel errō és együtt keressétek fel az igazgatót!
2015. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ezt inkább viccként kell felfogni, ebben különben sincs semmi bántó, főleg ha tényleg nem állsz bukásra.
2015. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
A mi osztályfőnk is ilyen,ezzel semmi probléma nincs. Ez csak csipkelődés,nem kell mindenen besértődni!
2015. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt be ne menj a szüleiddel (ha vannak ők is olyan hülyék hogy megtennék), mert felesleges időpazarlás és csak kínos helyzeteket teremt. Az én volt ofőm konkrétan leordítta a fejünket, ha valamit nem úgy csináltunk ahogy ő akarta (papírokat rendezgetett velünk és kicsit lassabb volt az egyik lány szó szerint ez volt a válasz üvöltve: "az idegeimre megy a szerencsétlenkedésed"), vagy amikor hiányos volt a felszerelésünk akkor egy baromi nagyot a fejünkre koppintott, rohadtul fájt, de ezt megértem mert mi voltunk a hülyék. Tehát ehhez képest ez a kis csipkelődés semmi.
2015. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Altalanosban engem is oltogatott az osztalyfonokom, nagyon jo fej pali volt. Allandoan huztuk egymas agyat, szerintem probalj meg te is viccelodni vele. Ne sertodj be, csak eloszor ilyen lazan, es ha felveszi akkor mehet batrabban. En tavaly ev vegen mar egyszer le is hulyeztem, o meg mondta hogy en vagyok a hulye :D szerintem szulokkel semmifelekeppen ne menj be, mondd el otrhon, de nem kell bemenni ket okbol se. Az egyik hogy lehet hogy csak viccnek szanja ezeket mert bir teged, vagy latja hogy zavar, a matek tanarom is oltogat mindenkit. A masik meg hogy ha nem viccel, akkor csak meg jobban rad fog szallni.
2015. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Mostantól nem veszem fel a csipkelődéseit :D
2015. máj. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!