Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kollegistak! Szerintetek...

Kollegistak! Szerintetek jogos a szobatarsam panasza?

Figyelt kérdés
Par hete vagyok kollegista. A szobatarsam mar masodszor panaszkodik arra, hogy etelt hagyok a hutoben es annak szaga van. Nem romlott cuccokat, hanem friss, eheto dolgokat, par napig. Pl most volt fel kilo nyers hus (felig fagyottan raktam be es a huto nagyon hideg), egy kilo paradicsom, egy doboz eper es egy felbontott humusz. Szerintem ezek nem olyan nagy dolgok, de o panaszkodott, hogy budos a huto. Szerintem meg nyilvan az etelnek van szaga, de ezek eheto dolgok, nem a 3 hetes romlott hust kerulgetjuk es a hutot ennek tarolasara talaltak ki. Most remelem, hogy nem dobta ki a cuccokat. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy csutortokon ugy hagytam ott a dolgokat, hogy csak egy delutanra megyek el es a hetvege bent toltom, igy vasaroltam dolgokat hetvegere, vegul valami kozbejott es csak most megyek vissza. Szerintetek jogos, amit mond?
2015. máj. 16. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi hogyan ítéljük meg, hogy mennyire büdös??

Ha nincs bajuk, nem lehetnek ezek büdösek (ill. a humuszt passzolom, azt sem tudom, mi az...), és egyébként a hűtő tényleg ételek tárolására való.

2015. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ételeket úgy teszed be, hogy ninscnek légmentesen lezárva es az egész hütö átveszi az egyes ételek szagát, akkor jogos a panasza.


Megfelelöen becsomagolva nem lesz szaga a hütönek, csak úgy szabadon betéve igen.


Csomagold be a kajákat rendesen és akkor nem lesz probléma belöle.

2015. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lezárva kell tartani, bezacskózva, bedobozolva, akkor nem lehet szaga.
2015. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől volt félig fagyott a hús (le volt előtte teljesen fagyasztva)? Az biztos, hogy kiengedett valamennyire és annak lehetett szaga. Azt ha egyszer felolvad (ha nem a teljes hús olvad fel, csak egy kis része akkor is), jobb, ha minél előbb megcsinálod és utána mehet vissza a hűtőbe. Max annak lehetett szerintem szaga.
2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a hus le volt elotte fagyasztva, de kiolvadt felig ezert nem tudtam visszatenni a fagyasztoba, csak a hutobe. Igen, meg kellett volna csinalnom, de valami kozbejott es el kellett volna mennem.
2015. máj. 16. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neked, azt próbálom megtanítani a saját szobatársammal, hogy használja a hűtőt, és ne hagyja kinn rohadni az amúgy is büdös kajáját az asztalon
2015. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Humusz?
2015. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, még nem láttam ilyen humusz ételeket. Nem szólnék be érte, megkérdezném, hogy megkóstolhatnám-e.
2015. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!