Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen utálatos?

Miért ilyen utálatos?

Figyelt kérdés
az egyik lány osztálytársam ,és az osztályfőnököm sógornők!A tanár folyton kivételezik vele . Elegem van én egy kitűnő tanuló vagyok, de néha a jó tanulóknak is becsúszik egy 4- es ezért nekem is becsúszott. pl.: Mikor mondom a jegyem a tanárnak egyből hátrafordul és elkezdi tátani a száját és azt modja úristen Saci( mármint én vagyok saci)jelzem a tanár neki otthon odaadja előre a dolgozatot és ő jó hogy 5-öst ír!Folyton vihog a barátnőivel mint egy *urva. Amúgy csak dadog még olvasni is alig tud!Elegem van nem tudom mit csináljak .? :(

2015. máj. 19. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogadd el. Annyira utálom a kivételezést. Nem akarok most a saját életemről egy történetet írni, de mondok egy példát: Az osztályban hárman vagyunk kitűnők (lehet idén már nem leszek az...). Az egyik kitűnő egy beképzelt majom, fiú, akit mindenki utál. Pl. horvátból ha nincs házi egyes, de ha neki nincs kész, akkor csak egy kis egyest kap, vagy csak annyit, hogy következő órára csináld meg. A másik kitűnővel is néha kivételeznek, de vele csak tényleg ritkán, aki tulajdonképpen az egyik barátnőm. Utálom ezt az igazságtalanságot.

Nyeld le! Ez igazságtalanság, ha így nézzük, nem is ötös! Nem tudsz nagyon semmit sem tenni ellene.

2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!