Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S! Mit tegyek? Le nem...

S. O. S! Mit tegyek? Le nem szállnának rólam

Figyelt kérdés
Van két idegesítő hülye az osztályomban. Régebben még nem tudtam, hogy ilyenek, hát elkezdtem velük barátkozni. Aztán rájöttem, hogy nagyon hülyék. Le akartam őket rázni de ez nem az én stílusom. Inkább az a fajta vagyok, aki nyíltan megmondja a dolgokat. Csak hát nem akartam őket megbántani. Most már azon a szinten vagyok, hogy minden nap ordibálok velük a suliban, mondtam h hagyjatok, nem akarok veletek barátkozni. De őket ez hidegen hagyja. Mintha meg se hallanák. Egyébként amikor én elkezdtem velük barátkozni akkor egyáltalán nem ilyenek voltak. Volt olyan, hogy órákon át beszélgettünk és komolyan!!! De nagyon megváltoztak. Olyanokat csinálnak, hogy az már engem nagyon idegesít. Síkideg vagyok, mikor hazaérek a suliból. Egyikőjük mindig hasbavág csak úgy "poénból" ő csak úgy mondja, hogy "heindlik" fogást hajt végre, hogy meg ne fulladjak. Meg így ütöget. Meg múltkor pont ittam és egyszer csak hasbavágott. Hát az azért egyáltalán nem volt vicces. Nagyon durván leordítottam erre ő meg azt mondta, hogy bocsi de azt hittem, hogy fuldoklasz. A másik meg mindig olyanokat kérdezget, amikhez semmi köze. Meg ő is ott idegesít pl: múltkor is tanultam volna meg átnéztem volna a leckét, mikor ott ütögetett meg minden. De amúgy leginkább szavakkal idegesítenek. Fúú elegem van, mit tegyek? Már beolvastam nekik keményen de nem hatásos. Mondtam anyumnak, azt momdta, hogy nézzem őket levegőnek. De ez nekem nem nagyon megy. Mit tehetnék ilyenkor???

2015. ápr. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemed?
2015. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem szólj az osztályfőnöködnek. Ez lenne a legcélravezetőbb, ha nem tudod diplomatikusan megbeszélni ezzel a 2 hülyével.
2015. ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!