Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sürgős! Kezd komolyabbá...

Sürgős! Kezd komolyabbá fordulni a helyzet (? )

Figyelt kérdés

2 hete jöttem össze egy lánnyal aki az osztálytársam is és ez úgymond nem tetszik néhány embernek.

Valakik elkezdték terjeszteni rólam hogy meleg vagyok, minek van akkor barátnőm? Valamikor pedig neki szólnak be hogy "meleg a barátod, de gáz vagy".

Folyamatosan megaláznak minket, valamikor még az osztályba sem engedtek be.

Ennek az egészen az elindítója egy olyan srác akivel gyakorlatilag nem tudok mit kezdeni. Egy tipikus"gazdagok vagyunk a többieket semmibe vesszük" elkényesztetett kis.. Volt amikor például simán leköpött vagy ha valami hülyeséget csinált akkor rám fogja, vagy barátnőmnek száll rá és sértegeti.

Osztályfőnöknek szóltunk de nem csinált semmit. Viszont nekem már kezd elegem lenni ahogy barátnőmnek is. Nagyon nincs senki akire támaszkodhatnánk.


17/F


2015. máj. 20. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
támaszkodjatok egymásra! :) amúgy meg az ilyenekkel nem szabad foglalkozni. valószínű féltékeny, hogy a lány a te barátnőd :D szavakkal vissza tudsz vágni, de semmiképp ne beszélj csúnyán, mert az téged fog minősíteni! másrészt el nem tudod képzelni, hogy egy mosoly, vagy egy nevetés a kötözködő arcába milyen hatással bír! ;)
2015. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tudod mi a sz@rt csinálnék ???

Oda mennék a sráchoz, és olyat leb@*nék neki, hogy még a jó k***a anyja is megemlegetné !!!

Légy férfi és védd meg magad meg persze a barátnőd.

2015. máj. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskola után pár istentelenül nagy gyomros + egy tökönrúgás, ne legyél már ennyire punci...
2015. máj. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rólam is terjeszti valaki,de nem igaz,szóval csínálják csak :)
2015. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van már személyi igazolványod?Mert ha nincs nem buntethetnek.Verd meg az egyiket es beked hagynak.
2015. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!