Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Menthetetlen a...

Mit tegyek? Menthetetlen a helyzet? :C

Figyelt kérdés

Hát szóval.....elkövettem egy nagy hülyeséget.Csókolóztam egy fiúval.Minden jó volt,de így szünet után a fülembe jutott egy fiú barátomtól,hogy neki a barátja(utáljuk egymást) azt találta ki,vagy nem tudom de megtudta.FÉLEK.Ha a szüleim megtudják mi történt akkor engem fix hogy kinyírnak!:cAzóta már vagy 100 szor megbántam.És anyum barátja+a fodrászom a fiú anyja.Nagyon félek emiatt.ISKOLÁT AKAROK VÁLTANI!Vagy magántanuló lenni.nem csak emiatt,de utálom a tanárokat,szar az egész iskola!A tanulók igénytelenek a kukába szharnak,a wc-be szaporodnak!-.-A tanárok hülyék,köcsögök!Maga az iskola helységei nagyon jók,de ezt már nem tudom elviselni!!!

Mindenképp el akarok menni!:/Mit tegyek?hogy vegyem rá a szüleimet?Milyen szöveget mondjak nekik?ÉS ha nem engedik hogy elmegyek mit tegyek?:c Már sírok...:(

A Markazi iskolába,vagy Visontára szeretnék menni.az egyik osztálytársam a nagyon jó barátnőm is lehet hogy akkor velem jönne,szóval akkor sem lennék egyedül.új közösségbe lehetnék.Az egészet újrakezdhetném.Tiszta lappal.


12/L


2015. jan. 5. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kicsit túldramatizálod. Csókolóztatok, és aztán? Minden csoda három napig tart.

És ne vedd zokon, de arról sem vagyok meggyőződve, hogy a sulis dolgokat nem túlzod el. Említsd meg szüleidnek, hogy problémáid vannak az iskolával, mert... és emiatt szeretnél máshova menni. De azt ne hidd, hogy ott nem lesznek ugyanilyen problémák. De ha a szüleid egyetértenek veled, akkor majd ők döntenek.

2015. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a sulis dolgokat nem túlzom el.:/A barátommal mentünk le a folyosón a wc-mellett és akkor ilyen ah ah ah De jó ah ah ah ah hangot halottunk!xdMeg tényleg beleszartak a kukába!:PPPPDe ennél durvábbak is vannak!:P Lehet túldramatizálom,de a csókot nem tudhassák meg!Azt mondták 17 éves koromig nem lehet..stb!:S
2015. jan. 5. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Te szimplán hülye vagy.
2015. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul köszönöm!:D És mégis miért lennék hülye?Azt megmondanád?-.-
2015. jan. 5. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Első körben mert a válasz gombot se bírod megtalálni, másrészről majd jó 4-5 év múlva rájössz, mennyire buta voltál.
2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jól van már!-.-

Arra már most is rájöttem,hogy hülyeségvolt!Mi az hogy a válasz gombot?o.o

ÚRISTEN!-.-

normális lehetőleg nem Offoló válaszokat várok!!!

2015. jan. 5. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is,te egy 12 éves,jelenleg prepubertás szakaszban lévő kislány(!) vagy.Ilyenkor a szülőknek is furcsa,ha a kislányuk csókolózik,de közel sem kell ezt túldramatizálni a szülők részéről.Oké,csókolózott,mondjuk neki,hogy ezt ebben a korban még nem kell,de nem történt tragédia.Ennyi.


Másrészt.Másnak a dolgába jobb,ha nem szólsz bele!Ha valaki egy általános iskola wc-jébe szexel,akkor ott szexel és az őt önmagát minősíti.

A tanárok diplomás emberek,és nem mindegyik a boltban veszi a diplomát,hanem egyetemre járnak.Ezzel a felfogással,kifejezésmóddal,ahogy itt megjelensz,mint 12 évesnek ez sok,és te nem fogsz megismerkedni az egyetemi élettel sem,de még csak érettségizni sem fogsz,ha ezt így folytatod,mert a minimum szintet sem éred el.


Az rendben van,hogy minden dühből írsz,de ezt akkor sem kellene így.Se ebben a korban,se később.Gondolkozz,remélem a szüleid is elgondolkoznak!Szégyen!

2015. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1)

Jó tanuló vagyok,ezzel nincs probléma

2)

Gondolkozz el te mit csináltál kamasz korodban jó?

3)Már mind1,mert valószínűleg sikerül kiiratkoznom

4)SZÉGYEN?Hát rohadj meg!-.-

2015. jan. 6. 06:30
 9/9 anonim ***** válasza:
De nagy pofád van kisgyerek létedre. Bezzeg muterod elé nem mernél odaállni, akkor már fosod magad összefelé. Vicc.
2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!