Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazugságot állítanak rólam a...

Hazugságot állítanak rólam a sulimban és megpróbáltam nem foglalkozni vele de egyre durvább hogy mit tesznek ellenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kedden le támadott egy nálam idősebb lány hogy- én mit képzelek magamról hogy rosszakat állítok az osztályáról-ezzel csak egy a baj ,hogy én nem mondtam rosszat róluk! Meg az az ember is aki ezt a fejemhez vágta utál is...de ez elterjedt és múltkor amikor mentem fel az osztályba ,beszólt nekem egy gyerek hogy -ne rázzam a fejem vagy levágja- ...nekem ez már kicsit sok volt hogy most érkeztem abba a suliba és máris ilyenek terjengenek..az én osztálytársaim tudják hogy nem mondtam ilyet ,de egyre jobban megy a pletyka és félek hogy mindenki meg fog utálni a barátaimon kívül...én már megmondtam annak az embernek aki ezt állítja rólam hogy ez hazugság,de nem hisz nekem...félek hogy ebből nagy botrány lesz...valaki tudna segíteni ,tanácsot adni??? Kérlek,nem szeretnék bajt!

2015. máj. 22. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Új helyen van, mindenki kinézett magának, ez normális.

Ez a mai társadalom, el kell fogadnod. Lépj oda keményebben, ha nem hisznek neked.

2015. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak sértegetnek próbálj meg jó képet vágni hozzá ha viszont tényleg ennyire komoly a helyzet akkor csak azt teheted hogy figyelmen kívül hagyod őket. Legrosszabb esetben ha testi fenyítésre sor kerülne akkor fordulj az Ofő-höz :(.
2015. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát velem is volt hasonló,de az én természetem egy kicsit más.tudod akik piszkáltak megtanulták hogy "ne legyél olyan hülye hogy beledugod a fejed az oroszlán nyitott szájába" dolgot,szóval amikor mostanában egy kicsit elkezdenek heccelni akkor gyorsan eszükbe jut hogy nem kéne.
2015. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők, ha a munkahelyen vannak összezárva, akkor még rosszabbak.
2015. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló . Az előző sulimban én se hagytam magam úgy mint most, csak akkor kicsit megszívtam. Megpróbálok ebben a sulimben normálisnak tűnni:D
2015. jún. 2. 18:43
 6/6 Várhegyibence válasza:
hát egyet kell hogy értsek, alsóban egy banda folyton engem szivatott,és amikor az egyiket megpróbáltam leállítani, az egyik izomkolosszus máris engem folytogatott,ha sokáig úgy teszel, mintha nem is látnád vagy hallanád őket, előbb utóbb megunják, hogy a falnak beszélnek, verekedésnél meg mindig legyél egy felnőtt közelében, ugyanis felnőttek szeme előtt tuti nem mernek megverni téged
2018. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!