Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is elvetettem a...

Szerintetek is elvetettem a sulykot tanárral szemben? Szerintetek mit csináljak ezután?

Figyelt kérdés

Elég rosz osztályfőnököt kaptunk. Egy alacsony, öreg, kopasz, mindenért beszólogatós, semmi rugalmasság nincs benne, parancsolgat és a szabadidőnkkel is rendelkezni akar. Vagy legalábbis tudni hogyha csinálunk valami szokásostól eltérőt. Például olyanokkal zaklat hogy tudja hogy buliban voltunk és szerinte hasznosabban is eltölthetnénk a szabadidőnket. Vagy ha kint vagyunk a suli előtt egy kicsit még tanítás utána akkor odajön hogy "miért nem mentek már haza?" "Menjetek, semmi dolgotok itt!". Még probléma vele hogy 2 tantárgyat is ő tanít, és ha valaki ellenkezik vele akkor azt elkezdi szívatni.

Ahol a probléma kezdődik az ott van hogy én most nyárra mindenféleképp szerettem volna munkát. Rengeteget jártam személyesen is keresni. Nagyon sok szabadidőm ráment, sok állásinterjún voltam. Ezekre rengeteg pénzem is ráment ami az útiköltséget illeti (vidéken lakom lassan már 2 éve). Most hónapok után végre kaptam egyet és nemsokára kezdhetek is.

Na most ez valahogy az ofőm fülébe jutott aki ma reggel berontott az első órára és szó szerint leszúrt ezért. Hogy mit képzelek én hogy ilyet csinálok csak úgy. Mindennek elmondott lehülyézett, büdös kölyközött (17 évesen) és kiabált. A végére meg megmondta hogy ezt most azonnal felejtsem el mert hogy ő ezt nem engedi. Itt már olyan szinten ideges voltam hogy nem bírtam visszafogni magam és az osztály előtt szemberöhögtem. Aztán azt mondtam neki hogy ahhoz még nőnie kéne pár centit, de ez a hajával se fog már megtörténni. Ezen persze kiborult és még jobban üvöltött. Akkor megpróbáltam neki elmagyarázni hogy túl sok energiát öltem bele hogy hagyjam ezt elúszni, de nem használt. Végül megmondta hogy ne jusson a fülébe. Mikor kérdeztem hogy mi baja vele annyit válaszolt hogy nem így mennek a dolgok és nehogy azt higgyem hogy ezt megtehetem, és ha mégis akkor nagyon nagy bajom lesz. Itt nem tudtam mit tenni, kinevettem ahogy pattogott a 120 centijével.

Anyámmal beszéltem erről ő azt mondja hogy azért ilyen bunkónak nem kellett volna hogy legyek. Ő azt mondta hogy neki mindegy hogy mit döntök Nem érdekli az ofő, de úgy döntsek hogy vállalom a következményeket.

Ti mit csinálnátok? Szerintetek is túl bunkó voltam vele?


2015. jún. 1. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy kiröhögted, csak még jobban fölbosszantottad. És igen, nem túl udvarias dolog szemközt röhögni valakit, meg beszólogatni neki. Ha ő bunkózik, attól Neked még nem kell. :)

Abba meg semmi beleszólása nem lehet, hogy dolgozni mész. Megmondod neki, hogy kell a pénz, és kész. A nyári szabadidődet nehogy már ő akarja beosztani...

2015. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!