Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Okoztatok már csalódást vagy...

Okoztatok már csalódást vagy bántottatok meg esetleg csesztettek már ki tanárral? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom a tanárról, hogy ez az élete csúcsa és nem fog feljebb kerülni és sok a frusztráltsága, ezért azt is tudtam, hogy a legtöbb sértés nem a személyemnek szóltak, hanem az ő helyzetéből fakadóan törtek a felszínre.


Ellenben nem vagyok egy túlzottan bizakodó ember, ezért, ha valaki eljátsza nálam az "ironikus pöts" / "hazug disznó" / "megbízhatatlan személy" kártyákat, attól kezdve minimalizálom vele a személyes kapcsolatot és szigorúan csak szakmailag fog érdekelni. Lásd tanár esetében csak a tananyagról fogok vele diskurálni, ha személyeskedésre kerül sor kerülöm az illetőt.

2014. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okoztam már csalódást(jobb lett a matekérettségi eredményem,mint amire számított),és bántottam is meg,de sosem csesztem ki vele.Semmi nem történt utána,haragtartó a nő,de most mit csináljak vele?


Nem bírom,ha valaki kivételezik,főleg ha ezt teljesen feltűnően,nyilvánosan teszi az általa tehetségesnek,okosnak nevezett egyáltalán nem is annyira tehetséges és okos diákokkal.Aztán tudtára adtam,hogy amennyiben nekem nem segít,nem is kell a segítsége.Ezt összesen azzal adtam tudtára,hogy többet nem kérdeztem tőle semmit,és magamtól csináltam,amit csináltam,magamtól értem el a jobb eredményt.A háttérben szinte csak lelki segítség volt.Ahhoz,hogy teljesítsek,ahhoz ez azért kellett.(Nem pszichológus volt.)

2014. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is az a fajta lán vagyok aki ha látja a tanárán hogy nem őszintén áll hozzá a segítsége a diákhoz,udvariasan közlöm vele hogy ilyen hozzálásal nem szeretnék kérni.

De sose bántanám meg,sőt most nekem van bűntudatom

2014. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!