Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha tanárom...

Akotka99 kérdése:

Mit csináljak ha tanárom folyton szid és a legjobb barátomat piszkálya hogy velem barátkozik?

Figyelt kérdés

#tanár #piszkája leszíd
2015. jún. 1. 18:09
 1/8 anonim válasza:
40%
Piszkalja*
2015. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tyűűűű, 5 perc kellett hogy felfogjam a kérdést.



Nem tudom, talán kérdezd meg miért utál és próbáld leállítani.

2015. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Engem is folyton szívatott az irodalom tanárom, meg mondta hogy buta vagyok, mint a ...., pedig csak nem érdekelt az irodalom. Tudod mit csináltam?


Megmondtam neki, hogy a kisebbségi komplexusát ne rajtam élje ki, hogy csak egy szaros tanár lett és havi 150 ezerért gürcöl napi 10 órákat, talán ha lenne agya, akkor olyan szakmát választott volna, amire van kereslet a munkaerőpiacon és meg is fizetik, ja boccs, ahoz kell a matek és hü*lye vagy hozzá, mint a ...!



Először köpni, nyelni nem tudott, de utána igazgatóhoz vitt. Igazgatónak meg megmondtam, hogy ezt meg ezt mondta rám az adott tanár és 32 tanúm van rá és ilyet egy tanár nem tehet, szóval lehet velem szórakozni és akkor lehet az ügyből egy becsületsértési per is 32 tanúval, ami nem tudom, hogy mennyire tenne jót a suli hírnevének, főleg hogy ha egy kedves ismerősöm megírná az indexen vagy én most visszamehetek órára és többször nem becsmérel a tanár úr!



Minden csak a fellépéseden múlik, ilyet egy tanár nem tehet és ha megmondod neki a magadét, le fog állni. Bár nem tudom hány éves vagy, én 17 voltam, amikor ez történt, gimi utolsó előtti évében

2015. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Juj, de kemény vagy, utolsó, biztos nagyon megijedtek tőled... egy csipszar, rosszul tanuló középiskolás BECSÜLETSÉRTÉSI PERREL fenyegetőzik, és nem kiröhögik és eltanácsolják őt onnan, hanem megzeppennek, peeeeersze, èn hiszek neked. Ja, meg az Indexes ismerősöd, hát az a csúcs, de már akkor miért nem rögtön Orbán Ráhel a szeretőd? :DD
2015. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

1. Amiket leírtam, hogy a tanárom mondott rólam, na azt nagyon finoman írtam le. Konkrétan ordítva mondta néha, hogy hüly*e segg, nem tudsz olvasni, kb ennyi kell egy verselemzéshez


2. Amit írtam, hogy ezt megmondtam neki, azt tényleg meg is mondtam neki.


3. A köpni nyelni se tud is igaz, mert először egy 5 másodperc néma kuss, fullra meglepődött mindenki, hogy ezt mondtam neki, utána persze ordít, hogy kis takony, mit képzelsz magadról, na ebből fegyelmi lesz stb.


4. Az igazgatónak a becsületsértési pert azért mondtam, mert nem csak én, de mind a 32 osztálytársammal úgy beszélt a tanár, mint a kutyával. Már a szülők is kérvényezték, hogy váltsák le, mert egy őrült ez a tanár, de sajna nem tették meg.


5. Nincs indexes ismerősöm, de szerinted ezt ők tudják? Bevallom, ezt a becsületsértéses dolgot meg az indexet is azért mondtam, mert azért én is megijedtem, hogy húh ebből nagy gáz is lehet, de szerencsére jól sült el.

2015. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%

A feltüntetett adatok alapján az a hipotézis merül fel, hogy pimasz, ironikus a viselkedésed a tanároddal szemben. Ezekből következik hogy rendszeresen nem készülsz az óráira sem. A barátod által probál szégyenérzetet kelteni benned, hogy változásra birjon.

Rátérve a megoldás gyökereire, változtass a modorodon, hozzáálásodon. Ha ezt betartod, talán az illetékes tanár empatizálni fog.

2015. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én megmérgezném, patkány méreg pl nagyon finom sütibe:)

mire ha nem tudja mitől beteg:D

2015. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tbrigi24 a viselkedésem 4 es a modorom jó .
2015. okt. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!